Onko huhuissa perää että Martinalla on taustallaan huumetuomio, mut se ei ole tullut juorutoimittajien tietoon kun se on sen vanhalla nimellä? EI mikään iso juttu mut juttu kuitenkin?
Martinalla tuomio aiemmalla nimellä?
Anonyymi
1552
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 16 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Nimellä, antaa kaikkien kukkien kukkia.
Annetaan juttu tutkittavaksi, kunnon journalisteille, sieltä se vastaus tulee "kuin tykin piipusta".
Taas on uteliaan aloittajan kyselytunti menossa.
Mitä nimiä sillä MAitolahdella on ollutkaan ??
#gratefull#blessed. Koskahan kroppansa pettää tuosta mahdottomasta rääkistä?
Eihän hällä tuota fyysistä rääkkiä taida olla edes työpäivän vertaa päivässä?
Mikä on aiempi nimi? Tehdään kysely käräjäoikeuteen
Kummasti on näitä huhuja liikkeellä vaikka mistä aiheista. Pitäskö alkaa vähän katselemaan, miten rekistereitä käytetään. Alkaa tavallinen kansalainen jo huolestumaam.
Minna Kortelampi, Martina Aitolehti , Eerikäinen.
Anna mulle elä murehdi, elämä voittaa aina vaikka ei auringo paistamaan risukasaan.
Melkein Therman......
Vastaavia huhuja sekä silminnäkijä havaitojakin olen kuullut tässä vuosien varrella..
Ai miten kaunis on noissa kuvissa, joissa pomppii sänkyllä Martina ja niin onnelisen oloinen hän on.
Minä (18:08) kirjoitin ihan YLEISELLÄ TASOLLA, että jos joku on saanut tuomion ja tuomio on sitten ns. kärsitty, niin miksi sitä pitää enää jälkeenpäin kaivella ja ruotia. En kohdistanut sanomaani kehenkään nimeltä mainittuun henkilöön.
Vielä selvyyden vuoksi totean, että minä en tiedä yhtään mitään Martinan menneisyydestä. Enkä haluakkaan tietää.
Olen seurannut hänen instagramiaan vasta parin vuoden ajan.
Kun aloittaja valehtelee ja yrittää vihjailla että tuollainen tuomio on niin kyllä se on syytä korjata. Koska sellaista tuomiota ei ole. Ei siis kohdistunut sinuun mitenkään vaan tuohon valehtelijaan ja vihjailijaan joka joko on tai ei ole sama kuin silloin aikanaan.