On ainakin kahdeksan eri aloitetta hänestä, kiinostava persoona ja symppis kokonaisuus on hänessä.Viha ja kateus, iski näköjään kunnolla tänä aamuna juorupalstalle.
Taas tänään huomattu juorupalstalla,kuinka ihka suosikki hän onkaan.
11
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Totta turiset Martina on tänään oikein kunnolla ikävöity, täälläkin palstalla.Onneksi haukkuvat koirat eivät pure ollenkaan.👍
- Anonyymi
Joku taisi tehdä pilan ja laittoi aloituksia tulemaan monta.
- Anonyymi
Martina on ykkös julkkis, kyllä se on nähty taas.Hyvä juttu, ei anna aihetta ikävällä tavalla, siksi hänestä pidetään kovasti.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Martina on ykkös julkkis, kyllä se on nähty taas.Hyvä juttu, ei anna aihetta ikävällä tavalla, siksi hänestä pidetään kovasti.
Kyseinen kirjoitus, kuin suoraan Martinan instasta, kirjoitusvirheitä tottakai ja lopuksi
" hänestä pidetään kovasti " voi voi säälittävää.
- Anonyymi
Oikeasti kaikista julkuista mielenkiintoisin,ihan heittämällä!
- Anonyymi
Niistä aloituksista nähtiin kuinka huonossa jamassa on suomen mielenterveyspotilaiden tila.
Hoitoon ei pääse tai ei ymmärrä hakeutua.
Maanisessa vaiheessa olevalta puuttuu sairauden tunto.
Energiaa riittää massa postittaa palsta täyteen aloituksia.
Hätähuuto tuo on, huomatkaa minut.- Anonyymi
Noin se on! Tuota ei voi auttaa!!!
- Anonyymi
Kuinka huonosti tuon käy? Aliarvioi ihmisiä, mainostaa vaikka vessaharjaa kun saisi jostain rahaa kun ei ole vakituista työtä ja tulevaisuutta turvattuna. Onhan noita " martinoita" aina ollut ja huonostihan niille on käynyt.
- Anonyymi
Minäkin mainostaisin vaikka paskaa, jos rahaa ropisi tilille koko ajan.🌅
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Minäkin mainostaisin vaikka paskaa, jos rahaa ropisi tilille koko ajan.🌅
Ei mainostaja ole koskaan tyhmä, vaan sen mainos tavaran ostaja tietenkin.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 815330
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai744709Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1314650Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3672077- 961700
- 991607
- 2581498
- 3491197
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.571022- 2001001