kaikille..

elämässä on paljon muutakin kuin ihastuminen.
71003
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

Niinpä ja ihastuminen on varmaan turhin asia maailmassa. Et usko että v*tuttaa.

Äänestä

Siinä on itseasiassa kaikkea muuta,vain hän on poissa.Poissa.

Äänestä
  • tiedän että sitä pettyy jos kuvittelee liikoja, niin monta kertaa olen pettynyt mutta nykyään otan ihastumisesta "energiaa" ja ei muuta. se riittää kivasti.

    Äänestä

elämässä on myös seksi...

Äänestä
  • seksiä ei aina saa ei edes naimisissa olevat.

    Äänestä

  • nauttia tunteesta kirjoitti:

    seksiä ei aina saa ei edes naimisissa olevat.

    juuri ihastuminen ja hyvä seksi ole yhdessä parasta, kunhan vain muistaa vaalia sitä ihastumista, niin se jatkuu...
    En lopettaisi ihastumista mistään hinnasta on se niin ihanaa kun on tunteita elää täyttä elämää jos ei ole, niin onko edes elossa?

    Äänestä

  • Kuitenkin olisi kiva kun elämässä o l i s i seksiä;)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tiedoksi.. kirjoitti:

elämässä on paljon muutakin kuin ihastuminen.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu