Alkio on ihminen ja yksilö. Se ajattelee ja tuntee ja kommunikoi. Oikea Nainen tuntee Vauvansa jo hedelmöityshetkellä.
Faktat esiin
11
178
Vastaukset
- Anonyymi
Kyl kyl ja alkio itse on päättänyt, että nyt siittiö ja munasolu yhtyy. En tiedä sitten missä ne alkion aivot on olleet, siittiössä vai munasolussako? Ja missä kohtaa tekee päätöksen, ja miksi päättääkin ettei huvitakaan syntyä tänne ja pomppaa viemäriin tai huutaa että nyt äkkiä aborttia peliin, en pääse täältä muuten veke.
- Anonyymi
Oikea Nainen ei tee aborttia. Eikö oikea Mies. Ei Oikea 12-vuotias Lapsikaan. Vain ilkeä feminatsi tekee abortin.
- Anonyymi
Näin on. Minunkin alkio sanoi heti hedelmöityttään että siitä tulee ideologi joten kunnon uskovaisena piti tietenkin tehdä aportti.
- Anonyymi
Tietysti Oikea Nainen tuntee ja ymmärtää lapsensa.
Oikea Nainen elää lapsineen hyvän ja oikean elämän.- Anonyymi
Nainen voi aivan hyvin elää ilman lapsia. Jokainen omalla tavalla. Jotkut jopa inhoaa lapsia ja haluaa mielummin vapautta.
- Anonyymi
Oikea nainen ymmärtää ensin oman itsensä tarpeet. Sitten vasta muiden. Naisten ei tule elää muiden määräämää elämää vaan omaansa.
- Anonyymi
Kyllä! Tunnustelin aamulla Anteron kasseja ja tunsin heti vauvani. Piti vain odottaa että Antero antaa niitä. Lauantaina saunan jälkeen.
-Oikea Nainen- - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kyllä! Tunnustelin aamulla Anteron kasseja ja tunsin heti vauvani. Piti vain odottaa että Antero antaa niitä. Lauantaina saunan jälkeen.
-Oikea Nainen-Älä päästä Anteroa saunaan, kuumuus voi olla kassien vauvoille kohtalokasta! :(
Kyllä on alotus aikamoista kukkua, tiesin olevani raskaana vasta kuukautisten jäätyä pois. En muusta. Ja olen ihan Oikea Nainen, koska en ole mieskään!!!!!😁
- Anonyymi
Elämä alkaa siitä kun mies päättää antaa vauvoja naiselle ja laskee housunsa. Tämän jälkeen ei naisella ole päätösvaltaa koska valinta on jo tehty.
Terveisin Pastori Lemuel K-P.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam1204929Riikka runnoo! Uutta velkaa tänä vuonna 17 mrd. euroa
Tirsk. Nyt kyllä hihityttää kuin pientä eläintä. Riikka takoo maailmanennätyksiä tasaiseen tahtiin. " [Riikka] joutuu434660Näin tyhmä vasemmistolainen on: "S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä
kun siellä ei ole hihhuleita eikä persuja." Vain tyhmä eli heikkoälyinen vasemmistolainen voi tehdä noin lapsellisia ju524427Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin
Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko693988- 853414
Kysymys: Kuinka moneen maahan neuvosto-venäjä on hyökännyt
viimeisten 90-vuoden aikana? Ja lähinnä on siis kyse neuvosto-venäjän naapurimaista - kuten Suomesta. Lista on huomatta673289IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?
16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan1523271Kun aika on oikea niin
Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �171602- 451531
Jos sulla ei olis ollut tunteita
Tuskin olisit reagoinut niin voimakkaasti, mies? Vai oliko vetäytymiseen jokin muu syy kuin luulit ettei mua kiinnosta?1291160