Ladut huippukunnossa, parkkialue aurattu. Tavataan Karhuvuoren vitosella.
Nyt hiihtämään !
10
81
Vastaukset
- Anonyymi
Hiihdän töihin kesät talvet , olen Elmo
https://pbs.twimg.com/media/EtUc7tfXAAYzUii?format=jpg - Anonyymi
Runebergin päivän kunniaksi torttua
- Anonyymi
Nyt lenkkeilemään, ota koira mukaan ja tule karhuvuoren lenkille ulkoilemaan.
- Anonyymi
Kiersin lyhyemmän lenkin ison irtokoiran kanssa. Hiihtäjät sivuuttivat meidät varsin ystävällisesti.
- Anonyymi
Tölkinpalautustuttu on yhdyssana
t.ammatti koululainen aitta korvesta
- Anonyymi
Karhuvuoren luuvitostako tarkoitit?
- Anonyymi
Sukuvika on se jos ei suksi luista Räskissä. Ladulla rajoitettu nopeus 130kg/h. Energia juoman käyttö sallittua torstaisin,maanantaisin ja ilta vuorossa.
- Anonyymi
Sunnuntaina syytä varoa latuja kun liemiruualla on perjantaista viikkoa nollattu.
Räskin Terbeys Taloon suositellaan aktiivirnneketta kotioloissa ja syke osio päälle.
Pii paa pii paa - Anonyymi
Sota on julmaa ja ratsuväki juo raakaa. Kun kuseen astuu niin jalka kastuu.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1837204Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1223248Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1111924"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?491825Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p601817- 191799
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am771753Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.41665Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m161551- 691363