Nähty jotka myy itseään
Ne naiset on
Anonyymi
8<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Niitähän riittää tässä maassa omin silmin nähnyt somet täynnä.
On se silti ällöä, jos olet sellaisiin sekaantunut.
Miten ostettu seksi eroaa satunnaisen ihmisen bongaamisesta baarista seksimielessä? Toinen ottaa sovitun maksun, toinen muutaman drinkin ja taksikyydin.
Etovaa sellainenkin. Aina jos toinen osapuoli on ostettu niin touhu on saiarasta.
Älkää ihmiset käykö huorissa, säälittävää touhua! Voisitte vaikka miettiä miksei se toinen osapuoli sitten teille maksa?
Minä en ole koskenut naisiin. Olen siitä hyvilläni. Inhottaa kaikki tämä huoruus maailmassa. Youtubekin mainostaa koko ajan jotain tissivideoita ja naisia vähissä vaatteissa. Minut on varmaan luokiteltu homoksi Youtuben algoritmien toimesta kun en niitä videoita klikkaile, mutta sinnikkäästi yrittävät. Jos olisi vaimo niin en käyttäisi nettiä muuhun kuin työasioihin ja maailman tapahtumien seuraamiseen. Inhottaa kuinka tämä yrittää vietellä huoruuteen. Mutta onneksi Jeesus suojelee enkä ole heikko kiusausten edessä, vaan ne väistyvät. Kaipaankin yhtä suloisen suloista ja mietin jospa saisin hänen kanssaan istuskella, puhua ja pitää häntä kädestäkin. Rakkaus on kivaa ja antihuoruus.
Jeesuksen nimessä ja veressä Jeesuksen nimessä ja veressä...
Kiusaukset tottelevat Jeesuksen nimeä. Mutta vastustuskyky ottaa aikansa ennenkuin se alkaa tehota niin, että Youtuben perverssit ehdottelut lähinnä huvittavat epätoivoisuudessaan.