A-naiselle

En jaksa tätä upottavaa suota, yksi askel eteenpäin, kaksi taakse... En jaksa...
666
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tottapuhuen, en oikein itsekään jaksa tuollaista. Ei ollenkaan minun tyylistäni, eikä tyypillistä suhteistani.

Paitsi juuri sen yhden kanssa. 😥

Äänestä

Testaa yks askel taakse, kaks eteenpäin...

Äänestä

Mä riudun tässä suossa tarpomisessa. Seuraavan kerran kun nähdään kuiskaan sun korvaan miten hulluna olen suhun ja suutelen sua intohimoisesti.

T. A-nainen

Äänestä

A naisen osuuskin selvitetään. Täällä on tosin varmaan monta a naista, joten ei kaikkien.

Äänestä

Nyt sun pittee ottoo vihreet3sukat jalkaan ja vetää itses koukkuun peiton alle .

Voi tulla kuuma....🤕😌🤥😷

Äänestä

Pitäiskö sit tehdä jotain asialle? En ihan ymmärrä välillä täällä kirjoittavien logiikkaa.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

En jaksa tätä upottavaa suota, yksi askel eteenpäin, kaksi taakse... En jaksa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu