ZETORI ZTS 18345 tuottaminen ulkomailta?

Anonyymi

Kruununjalokivi valmet valtra on hinnoiteltu niin ettei ole ikinä mahdollisuuksia sitä hankkia eikä ylläpitää.
Ajo on hyvin hupipainoteista polttpuiden keräilyä,pikkulumi levy puuhia nurkilla yms ei ammattiajoa ns oikeaa maatalousajoa vaan 107% terapiaväline. Kuitenkin hyötyajoa itelle. Iso R6 kone on ääneltään mukava ja liioitellun suuri koko on nannaa.
On tiedossa pikku tekstoja miten on näppäöriä ja sopivia mutta niissä ei ole mitään ominaiuutta mitä haluan.Vuoden ajot on muutaman kymmenen tuntia.
Miten hankkia ja mistä hyvä ei romu ?
https://www.youtube.com/watch?v=qt85ICkvtTg
7,3 litraa taitaa olla oikea tieto ei 8,3.

1

232

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      7,3 litraa on helpommin saatu...entisestä 6,8 litran koneesta.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. 20v on otettu kiinni

      Tulipalo oli sytytetty joten murhasiko ex omat lapsensa ja heidän Äidin. Tuskin sitä kukaan ohikulkijakaan sytytti.
      Savonlinna
      321
      12261
    2. Suomessa on ollut suurtyöttömyyttä ennenkin, ja lääkäriin pääsee nykyäänkin

      Täällähän oli jonkun sekopään(vas.) juttu, että ennen ei ollut työttömyyttä ja lääkäriin pääsi. Siihen alkoi tietysti ko
      Maailman menoa
      47
      3584
    3. Mitä meidän välillä

      Tapahtuu lopulta?
      Ikävä
      83
      3187
    4. IL - Auerin lapsia oli houkuteltu rahalla Annelin puolelle?

      16:12 Outoja väitteitä Sijaisäidin mukaan Auerin lapsia koetettiin houkutella nettipalstoilla muuttamaan kertomuksiaan
      Maailman menoa
      129
      2961
    5. 101
      2882
    6. S-kaupoissa on nykyään ihanaa käydä

      Kun niissä ei enää käy satuolentoihin uskovat hihhuIit eivätkä persut. Asiakaskunta on huomattavasti siistiytynyt muutam
      Maailman menoa
      64
      2642
    7. Savonlinan perhesurma, epäilty mies romani, äiti kantaväestöä

      https://www.is.fi/kotimaa/art-2000011676508.html Savonlinnan seudun romaniyhdistyksestä kerrottiin lauantaina IS:lle, e
      Maailman menoa
      158
      2558
    8. Savonlinnan murhapolttaja romani

      Ainakin IS kertoo. Arvasin heti ettei ole normi valkolainen suomalainen.
      Maailman menoa
      273
      2449
    9. Ei me taideta

      Pystyä kokonaan olemaan erossa.
      Ikävä
      45
      1511
    10. Kun aika on oikea niin

      Tupsahdat uudelleen tai löydän edes melkein yhtä ihanan ja joudun tyytymään... Suukko poskelles. 😘 Viattomasti vain.. �
      Ikävä
      15
      1498
    Aihe