Hyvät aikalaiset, haluaisin sanoa.

Anonyymi

Teille, että voitin reilusti yli 10 miljoonaa ja minun ei tarvitse enään käydä töissä koska kaikki tilini jäisivät säästöön, enkä koskaan tarvitse säästöjäni, koska minulla on rahaa yli 10 miljoonaa ajattelin alkaa sukelteltelemaan joka päivä. Elämäni loppuun asti.

5

<50

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Paljon onnea!
      Oletko sukellusta aikaisemmin harrastanut?
      Voisin vinkkejä antaa... esim. Pattaya ei ole Thaimaan parhaita kohteita, mitä sukellukseen tulee.

    • Anonyymi

      " Köyhän paras HUVITUS -
      on vilkas MIELIKUVITUS "

    • Istuin lempi smuutie paikassani amerikassa leimaamass passia ja lukemassa lehteä henkilökohtaisista syistä tuprutellen sikaria, kun kardashianin kimi tuli siihen ja sanoi minun olevan tasokkaan ja laadukkaan näköinen. Letkautin hälle että taidetaan kuulua sitten samaan kastiin. Häntä nauratti kovasti. Suudellessa unohdin ottaa sikarin pois suusta mutta häntä vaan nauratti koko ajan.

      Nyt me mennään naimisiin viikon päästä lauantaina, kun hän saa Kani Wesdin pois kämpästään ja sitte me ollaan yhdessä aina. Tykkäs kovasti mun Moparin uudesta imusarjasta johon letkautin että on mulla muutakin imettävää. Häntä kovasti taas nauratti ja kinkkasi mulle silmään.

      • Anonyymi

        Niinhän sen piti aimonkin kanssa olla ikuista..


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Niinhän sen piti aimonkin kanssa olla ikuista..

        Voin vakuuttaa että rakas Aimoni imaisee ladan pako putken kautta käyntiin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Takaisin ylös

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksköhän mä oon tuolla

      Joskus antanut ymmärtää että olisin sun rinnoista pelkästään kiinnostunut 😂😁🤭 ja sä säikähdit että koskisin ilman lup
      Ikävä
      22
      2080
    2. Rakastan sinua

      Kohta sanon tämän livenä, älä pelästy.
      Ikävä
      137
      1976
    3. Aamu on aina iltaa viisaampi.

      Hyvää huomenta rakas. Ajattelen sinua taas ja yritän keksiä keinoja luoksesi. Satuttaa, kun unohdan sinua joka päivä ene
      Ikävä
      8
      1202
    4. Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TARINALTA ISOISÄSTÄ, JOLLA ON PARTA

      Pinnalliset käsitykset korkeammasta Todellisuudesta Heti kun luomisen motiivi tuli esiin - se haisi RAAMATULLISELTA TAR
      Hindulaisuus
      388
      1180
    5. Tiedätkö miten pahalta tuntui

      Kun vetäydyit? Ei kuukausiksi vaan vuosiksi.
      Ikävä
      62
      1086
    6. J miehestä oikeaa

      Nimeä ei voi tänne julkaista mutta kannattaa olla varuillaan jos ”aistit” auki t nainen
      Ikävä
      99
      1057
    7. Vanhemmalle naiselle

      Juhannussauna on lämpiämässä. 🌿🥵💦
      Ikävä
      61
      940
    8. Epäiletkö että kaivattusi

      On tai on ollut ihastunut sinuun?
      Ikävä
      66
      921
    9. Se meidän sydänyhteys

      Oli ihanaa. Oltiin samankaltaisia sieluja ja tunnettiin voimakasta vetovoimaa ja yhteenkuuluvuutta. Voisiko se löytyä vi
      Ikävä
      45
      896
    10. Onko Lahdessa juhannuskokkoa?

      Entä vähän kauempana?
      Lahti
      2
      831
    Aihe