Keskusta tulee yllättämään hyvällä vaalituloksella.

Anonyymi

Kuten valtalehti kertoo keskusta jatkaa Kannuksen valtapuolueena. Keskusta on tehnyt hyvää työtä Kannuksessa jo vuosikymmenet ja sama tulee jatkumaan vaikka valtuusto uudistuu uusilla kasvoilla jonkin verran.

16

144

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Sama paska siis jatkuu, vähän eri paketissa.

    • Anonyymi

      Kuka hullu Keskustaa äänestää ? Minkä takia ???

    • Anonyymi

      Kyllä, nyt on hyviä vaihtoehtoja ketä äänestää ja ehkä saadaan järkeviä valittua.

    • Anonyymi

      Keskustalle tulee rökäletappio kun "Putin ja lahkolaiset" ei ota kaikkea vanhoja valtuutettuja ehdokkaiksi, kun nämä "lahkottomat" ajattelee omilla aivoillaan.
      "Ollin oppivuodet" teki katastrofin kaupungin taloudelle. Toivottavasti äänestäjät ymmärtää vaihtaa valtaa. Puheenjohtajisto tulee ainakin vaihtaa.

    • Anonyymi

      Kuka äänestää kepua? Ei kukaan! Eikä persuja eikä kokoomusta!

    • Anonyymi

      Keskustalle tulee kova tappio..Äänestäjät vihaisia , äänestävät muita puolueita.. Keskusta pettänyt taas ...

      • Anonyymi

        Tokkopa.


      • Anonyymi

        Saatte pitää hyvänänne !


    • Anonyymi

      Nyt siellä on varteenotettavia ehdokkaitakin, toisin kuin persuilla tai kokoomuksella. Veikkaan näillä ehdokkailla keskustan pärjäävän hyvin.

      • Anonyymi

        Älä naurata 😁😁😁😁 Lama syvenee Kannuksessa keskustan takia


    • Anonyymi

      Persujen roskapostikampanjat ovat tyssänneet joka puolella Suomea. Lähtivät soitellen sotaan ja nyt maksavat siitä.

    • Anonyymi
      • Anonyymi

        😁😁😁😁😁😁😁😁 🤡🤡🤡🤡


      • Anonyymi

        Niin, nykyiset on nykyisiä ja tulevat on tulevia.


      • Anonyymi

        Tää on hyvä!🙈🤣🙈


    • Anonyymi

      Kakkaa

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Maatalous- ja yritystuet pois, työeläkevaroilla valtion velka pois

      Suomi saadaan eheytettyä kädenkäänteessä, kun uskalletaan tehdä rohkeita ratkaisuja. Maatalous- ja yritystuet ovat hait
      Maailman menoa
      110
      3647
    2. Riikka on siis suomalaisille velkaa 84 mrd

      Jos kauhukabinetti istuu vaalikauden loppuun. Keskimäärin yli 20 miljardia uutta velkaa rikkaiden veronalennuksiin jokai
      Maailman menoa
      19
      2722
    3. Sanna on suomalaisille siis velkaa 24 mrd euroa

      Muistanette vielä kuinka Italian remonttirahoja perusteltiin sillä, että italialaiset ostaa suomalaisilta paidatkin pääl
      Maailman menoa
      121
      2291
    4. Hei! Halusin vain kertoa.

      En tiedä luetko näitä, mutta näimme n.4vk sitten, vaihdoimme muutaman sanan ja tunsin edelleen kipinän välillämme. Katso
      Tunteet
      6
      2203
    5. Miksi ikävä ei helpotu vuosien jälkeenkään?

      Tänään olin ensimmäistä kertaa sinun lähtösi jälkeen tilassa, jossa vuosia sitten nähtiin ensimmäistä kerta. Ollessani
      Rakkaus ja rakastaminen
      8
      1944
    6. Teboili alasajo on alkanut

      Niinhän siinä kävi että teebboili loppuu...
      Suomussalmi
      36
      1596
    7. Tiesitkö? Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi seksuaalirikollinen

      Järkyttävää… Motin mukaan Suomessa lääkäri voi toimia ammatissaan, vaikka hän olisi yksityiselämässään syyllistynyt es
      Maailman menoa
      58
      1056
    8. Oot kyl rakas

      Et tiiäkkään miten suuri vaikutus sulla on mun jaksamiseen niin töissä, kun vapaallakin❤️. Oot täysin korvaamaton. En t
      Ikävä
      36
      960
    9. Kirjoittaisit edes jotain josta tiedän

      Varmasti oletko se oikeasti sinä. Tänään tälläinen olo. 🫩
      Ikävä
      73
      934
    10. Miten voitkin olla aina niin fiksu

      ...aina niin huomaavainen, kärryillä ja kartalla. Yritän etsimällä etsiä sinusta jotain vikaa, että saisin pidettyä sydä
      Ikävä
      48
      878
    Aihe