Voit koska tahansa tulla Goldsille niin saat nokkaasi. Siellä salilla ei sinun tyyppisiäsi runkkareita paljon kuunnella, mutta voithan kokeilla.
Huttusenpaska hoi!!!!!!!!!!!!!
Lepinkäinen
9512
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 9
Vanhimmat
Ei täällä ole ketään Huttusta leppäkerttu. Kysy Joulupukkia. Se voi tulla, mutta vasta ensi jouluna.
ja myös sinä olet skitso-goldi.
Mikset mennyt Tuusulaan? Olitko kyykkypaskalla pelkäämässä?
sinä skitso en ollut paikalla.
tuliko kuset juotua, hinttari.
Sinäkö olit paikalla? Hehehehe. Olit varmaankin kyykypaskapaikalla, muttet pelipaikalla Tuusulassa. Nopea ja tehokas luuvitoseni odotti helppoa saalistaan innokkaana, mutta turhaan:-( Olin todella pettynyt. Vuosien treenaaminen alkaa jo tuntua täysin turhalta. Olisin käyttänyt tyhmää vesipää nuppiasi nyrkkeilypallon tuuraajana. Se sopii siihen kuin valettu.
Noin sitä pitää kykyttää. Kyykyyn vaan, että polvet rutisee. Tämä lepis on jo näyttänyt mikä on naisiaan.
Paska kiinnostaa sinua erityisen paljon. Linnassa sait makua siihen.
Sinun luuvitosellasi olet ainoastaa hakannut pienta piliäsi ja treenaamisesi rajoittuu runkkaamiseen, nyyhky.
Syö paskaa.
Mikä teki sinusta noin suuren pelkurin? Käyttikö isäsi sinun hyväkseen ja pelkäät isoja miehiä? Luultavasti. Sulle nauretaan täällä, etkä edes tajua lopettaa ?? Noin surkeaa tyyppiä en ole vähään aikaan netissä nähnytkään.
Sinuahan se paska näköjään kiinnostaa. Minua olisi kiinostanut tavata sinut paskahousu, mutta sinua ei kiinnostanut tutustua luuvitoseeni, koska olet pelkuri ja haluat kyykkiä edessäni jatkuvasti.
Tuusula kutsui, mutta sinä päätit olla kyykyypaskalla ja pelkäämässä. No, teit aivan viisaasti, sillä isommatkin miehet ovat oienneet rajuun ja nopeaan luuvitoseeni. MM- mieskin otti unosia, mikset sitten sinä olisi ottanut?