Anna nyt mies vähän apuja ja vinkkaa edes jollakin tavalla, kumpi tie on oikea.
En muutoin selviä tästä päivästä.
t. nimim. epätietoinen eksynyt Espoosta
Olen hämmentynyt. En tiedä pitäisikö minun vältellä vai kartella sinua
14
<50
Vastaukset
- Anonyymi
Karttaa ja kompassia kaivataan
- Anonyymi
Huonoja vaihtoehtoja molemmat. Tee vaikka tikusta asiaa ja ota yhteyttä. Mä en onnistu näkemään sua vaikka yritän.
- Anonyymi
Pidän sulle peukkuja että ap ottaa yhteyksiä !!
- Anonyymi
Pidän itekkin peukkuja.
- Anonyymi
Itsekin. Korjaan sivistyneesti.
sama.
- Anonyymi
En oikein jaksa. Veto on poissa. Sinun kanssa. Muut tiet on jotain muuta.
- Anonyymi
Voit tehdä molemmat halutessasi, joko kävellen tai jalkaisin...
- Anonyymi
Miksi pitäisi? Onko suurikin vaara että kohdataan?
- Anonyymi
No jos välttelet kuitenki ennemmmin, kun karttamisesta tulee rutto mieleen. Ja välttelynhän voi periaatteessa ottaa kiintymyksenki merkkinä. Ja voi johtaa jopa tunteen voimistumiseen, kuulemma. Asian mielessä pyörittelyki on muuten välttelyä. Asian kohtaaminen tietenki yks mahollisuus vapautua koko tapauksesta tykkänään.
- Anonyymi
eri polut meillä sori. oli kiva tuntea mut nyt on aika muihin juttuihin. ei muistella pahalla.
- Anonyymi
No kunhan et takerru niin kaikki on ok. Lahkeessa roikkuminen on paljon rasittavampaa kuin pieni etäisyys, aikuisia hän tässä kuitenkin ollaan.
- Anonyymi
Minä välttelen sinua koska tykkään liikaa susta.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2063210Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391620Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus951472- 921389
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461334Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1571257Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121188Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze1231019Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89932Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44803