Jannesta on jo yksi ketju,mutta tässä ketjussa voidaan keskittyä siihen,onko joku voinut kantaa Jannelle niin paljoa kaunaa,että olisi ollut valmis jopa henkirikokseen?
Vai onko Korona tsm. saanut miehen kävelemään lähimpään lampeen esimerkiksi suojellakkeen vanhempiaan mahdollisilta kostotoimen piteiltä,kun Jannen bisnekset ovat menneet vähän niin ja näin;omat ja toisten rahat sekaisin. Ja onko Jannella ollut mahdollisesti ADHD,jos kerta on sauhunnut sinne ja tänne.
Janne Huttunen, itsemurha vaiko henkirikos?
Anonyymi
2
138
Vastaukset
- Anonyymi
Mitä bisneksiä?
- Anonyymi
en tiiä,eikä kai tiiä kukkaan muukaan,jotenkin on veetty nuo bisneskuviot mukaan näihin Janne Huttusen katoamista käsitteleviin moniin ketjuihin yhtenä syynä hänen katoamiseensa,eli velat ja niiden velkojat.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1135253
- 675054
- 914124
Miten mä olisin
Rohkeampi lähestymään häntä. En tiedä. En osaa nykyään edes tikusta tehdä asiaa vaan käyttäydyn päin vastoin välttelen.753610Anteeksi kun käyttäydyn
niin ristiriitaisesti. Mä en usko että haluaisit minusta mitään, hyvässä tapauksessa olet unohtanut minut. Ja silti toiv603208- 432791
- 152297
Yritän tänään laittaa taajuudet kohdilleen
Jotta törmätään kirjaimellisesti. Ei tätä kestä enää perttikään. Olet rakas ❤️521914- 401790
Onko kaivattusi
kyltymätön nainen, pystyisitkö olemaan hänelle loputon mies, vai meneekö toisinpäin.371628