Popparit esiin - Stefu on vauhdissa

Nyt tulee kovaa settiä Dubaista. Tämä on ilonpäivä 😂
17547
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

Haistakaa vi**u kaikki

olevinaan ihmiset ja

ystävät! Teitä

Ei tarvi kukaan!

.

.

Hyvää ystävänpäivää!

Äänestä
  • 😂😋🙂

    Äänestä

  • Onko ihme kun lukee Sofian hehkutuksen parhaasta ystävänpäivästä?Tahallaan kiertää veistä Stefanissa tämän mustasukkaisuuden tietäen.Ruma temppu.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Onko ihme kun lukee Sofian hehkutuksen parhaasta ystävänpäivästä?Tahallaan kiertää veistä Stefanissa tämän mustasukkaisuuden tietäen.Ruma temppu.

    Ymmärsin kans vihjeenä, en tiedä onko tahallinen teko vai haikaileeko huomaamatta. Se juna meni jo Sofia.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ymmärsin kans vihjeenä, en tiedä onko tahallinen teko vai haikaileeko huomaamatta. Se juna meni jo Sofia.

    Ei Sofia tällaista asiaa vahingossa tee. Jotain pirun outoa näissä sen jutuissa on.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ymmärsin kans vihjeenä, en tiedä onko tahallinen teko vai haikaileeko huomaamatta. Se juna meni jo Sofia.

    Tyhmä se on mutta ei tällaisissa asioissa. Se hakee draamaa ja pelaa aika kovaa peliä. Stefan parka.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tyhmä se on mutta ei tällaisissa asioissa. Se hakee draamaa ja pelaa aika kovaa peliä. Stefan parka.

    Peliä pelaa,ärsyttää et saa suuttumaan ,sit lahjojen arvo nousee.
    Ja Steppulihan lepyttelee ja ostelee

    Äänestä

  • Kyl sä tarttet stephan kun rahat loppuu niin sit lainaillaan. Takaisinmaksu ei ole sinulle niin väliksi. Ja yrittäjät varsinkin, ei niille sun mielestä mitään tarvi maksaa. Mieti sitä, steppuli!

    Äänestä

Mahtaa olla Sohvilla taas mukavaa.

Äänestä

Kyllä tuo Sofia on härski nainen. Toivottavasti Stefan nyt vihdoin jo ymmärtäisi että kannattais pakata laukku ja jättää Sofia sinne Dubaihin. Tää ei tule hyvin päättyyn tää juttu.

Äänestä

Kaikki hyvin , Fendiä tuli jo

Äänestä
  • Toivottavasti kuppiukko aivan riehaannu, maassa maan tavalla.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Toivottavasti kuppiukko aivan riehaannu, maassa maan tavalla.

    Tämä ei tule päättymään hyvin, mutta se, että joku oikein iloitsee Thermanin ahdingosta se on täysin käsittämätöntä. mutta kyllä "Karma " hoitaa sellaisen ihmisen ihan varmasti.

    Äänestä

Nyt Stefan järki käteen, äkkiä sieltä Dubaista Suomeen. Järki käteen, olet jo Iso poika, älä sorru manipulointiin äläkä rähinäviinaan. Mieti, kuka oikeasti tarvitsee sinua ja sinun rakkauttasi ja kenelle olet se maailman tärkein ihminen!!!!!!

Äänestä
  • Liian myöhäistä. Menovaihde päällä jo molemmilla. Ei vain Stefulla. Tulee vauhdikas reissu.
    Nää osaa sen.

    Äänestä

  • Pariskunnalle tulee riitaa heti, kun skumppa pullon korkki aukeaa. Toinen ottaa aina enemmän kuin toinen ja vetää kilarit ja siinä sitä ollaan.
    Mutta jos näin alkaa reissu, niin miten se loppuu? Voi, ei...

    Äänestä

Entä jos Stepulta peritään Dubain kodista nyt vuokria? Ja ystävät ei (enää) suostu antamaan milliä lainaan? Onhan ne silloin pahiksii?

Golddigger kiertää veistä haavassa puhuen exästä? Ranskispojulla oli varaa kustantaa. Ranskispoju oli plan a ja Spuli plan b.

Anyways, mikä ystävänpäivä, lentelee kirosanat ja muut härpäkkeet.

Noi on toisensa niin ansainneet 😘❤️

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Nyt tulee kovaa settiä Dubaista. Tämä on ilonpäivä 😂

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu