En ole ikinä pannut ketään tyttöä, eikä ole kokemuksia. Olen kuitenkin jo lukiossa. Voisiko joku vastata asiallisesti, että miten sen homma menee. Työnnänkö sinne alempaan reikään? Ja jos sinne työnnän niin riittääkö se, että se on siellä sisällä vai tertteeko tehdä jotakin muutakin?
Yhdyntä tytön kanssa
Anonyymi
4520
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Itselläni on panemisesta sellainen mielikuva et mies työntää kullinsa naisen pilluun ja jatkaa sitä niin kauan kunnes laukee. Itsekään en ole päässyt ketään tyttöä panemaan ja oon nyt yläasteella. En tiedä edes pitäiskö penis työntää aivan niin syvälle ku menee vai sattuuko se sitä tyttöä sitten? Mul o sen verran iso et pohjaan se ainakin menee jos haluu mut en tiiä onks hyvä juttu.
Kyllä luonto tikanpojan puuhun ajaa, sanotaan.
Tietävätkö muut eläimet (ihminenkin on eläin) miten naidaan?
Lyhykäisyydessään kova penis tytön vaginan sisälle. Häneltä voi rohkeasti kysyä, jos avittaisi löytämään oikean reijän. Sen jälkeen edes ja takas liikettä kunnes olette molemmat tyytyväisiä. Muista ehkäisy! Raskaaksi voi päätyä ilman laukeamistakin.
ja älä työnnä sitä heti sisälle vaan pimpero pitää olla vähän kostea, koska se voi sattua tai käydä, niin ettei se vaan mene sisään. Joten kannattaa vähän lämmitellä ensin. Puhtaalla sormella tai jopa kielellä voit ensin hieroa varovasti klittaa. Tee sellaisia pieniä hitaita liikkeitä ja sitten kun alat kuulemaan ja tuntemaan litinää ja läiskettä, niin silloin tiiät että nyt ehkäpä voisitkin siirtyä sisälle päin vaikka nyt ensin sormenpäällä, kun huomaat että sehän toimii, niin voit tarkistaa että laukesitko jo omiin housuihin.... :)