Kuinka vaarallista on jos vetää nappeja, viinaa ja sortuu pään sekottamis tarkotuksessa piikittämään subuteksia suoneen`?
SUBUTEXIÄ RÄNNIIN??
Torvi
4524
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Se voipi ystävä hyvä olla silleen vaarallista että henkipolo lähtee tai onnistut sekoittamaan sen pääsi pysyvästi.Ja siinä piikittäessähän on kivaa kun kaikki kivat pöpöt levii ja hiphei.Mutta jokainenhan itse toki saa valita omat huvinsa elikkäs lycka till vaan jos et elämääsi muuta sisältöä löydä.Kunhan et unohda, että tämän päivän typeryyttä voi olla myöhäistä huomenna katua..
Tuollainen sekakäyttö on AINA vaarallista, jos tahtoo kokeilla jotain kannattaa kokeilla aine kerrallaan, ja tietäen oikean annostuksen, niin voi jopa selvitä hengissä :) Muutenkin että aineesta saisi juuri kyseiselle aineelle tyypillisen olon, on sitä nautittava puhtaasti.
Eikös se ole peräti terveellistä, lääkäri Karvonenhan se oli joka suositteli. Ja aiemmin antoi pameja juopoille. Kuten toki muutkin lääkärit.
Älkää ihmiset ottako sekaisin, sekopäitä on jo ihan tarpeeksi, eikä se taida enää olla muodissakaan.