Oi mies, lämmitelläänkö yhdessä takkatulen edessä?

Täytä minun kuuma kuppini höyryävällä lemmenjuomalla.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

No onpa sulla kauhee kaakaon himo, kun ihan erikseen pitää sitä anella.

Äänestä
  • Tuossa oli ehdotus ja käsky, ei anelua ;)

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tuossa oli ehdotus ja käsky, ei anelua ;)

    Ei edes oo hauskoja juttuja kun toiset laittaa nimiä ja kaikkee sit on näitä

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Täytä minun kuuma kuppini höyryävällä lemmenjuomalla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu