nakkilan vuokranantajat

Anonyymi

Vuokranantajat ettekö ole huomannut et savikkoo vastapäätä olevas asunnois on ikkunat ain auki oli pakkast vaik 20 astet ja samoin Himan ulkoovi ....kyl menee lämmöt harakoil

5

1010

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Millai etnisen höpön ovi...onko ovi ammollaan vaiko raollaan,onko paikan nostanut saanut vielä vuokrat lämmitysmenot kuitattua vuokrasta?

      Rohee 30 tonttua maksanutta murjuakaan ei kuittailla ihan pikkuhiluilla tai jollei ole tuloa ollenkaan ja joutuu omistaan laittamaan.

      Onko maailmanlopunkaan ovi ammollansa vai tuleeko siihen hokkarikauppa vaiko suksipuoti,ehkäpä maila&kiakko-osasto...?

      Kukanaistatietaa.

      • Anonyymi

        Sukkkset jalkkkaan ja monot. Kyl kelppaa näil keleil lykkii.


      • Anonyymi

        Nakkilassa on vielä hyvä hiihtokeli, luulen. Sukkset jalkkaan.


      • Anonyymi

        Vireeni pannaan isolla kirjaimella.


    • Anonyymi

      Yhdessä asunnossa, ei kaikissa. Olisiko mahdollinen syy siinä, että vanhat ikkunat eivät enään mene kiinni. Paisuneet tai muuten tuhoutuneet. Omistaja voisi panostaa hieman enemmän talon kuntoon, mutta hänen asioitaan tietenkin. Sääli tuo rapistuminen.
      Eikä tuossa Himan oven kautta nyt ihmeempiä hukkalämpöjä tule, kun uunit lämmittää mukavasti.... Ovi käy muutenkin niin aktiivisesti.
      Aloittaja ole, älä kuluta Himan ovea niin usein, sulje silmäsi kun kuljet Porintietä.

    Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Rakastan sinua

      Anteeksi että epäilin sinua.. ❤️
      Ikävä
      60
      824
    2. Naisten top-5 red flagit

      1. Feminismi: kertoo keskenkasvuisuudesta, välttää vastuuta tekemällä miehistä kestosyyllisen kaikkeen 2. Ylipaino: kiel
      Ikävä
      111
      783
    3. Mitähän meinaat

      Vai meinaatko mitään kohtaamisen suhteen?
      Ikävä
      46
      660
    4. Medvedev: Suomi tuhoutuu ydinsodassa ensimmäisenä

      Venäjän ydinaseilla on lyhyin matka Suomeen, joten ydinsodassa Suomi tuhoutuu heti sodan alkuminuuteilla, muilla mailla
      Maailman menoa
      220
      618
    5. Oletko hyljännyt minut mies?

      Toivottavasti et. 🥺🥺🥺🥺🥺
      Ikävä
      43
      558
    6. Tiedätkö kaivattusi musiikkimaun?

      Minkälaisesta musiikista hän pitää?
      Ikävä
      53
      544
    7. Nykytiedon valossa

      Tekisitkö nykyisellä tietämyksellä jotain toisin ja mitä se olisi?
      Ikävä
      76
      533
    8. Jippii ! Zoon konkurssia tutkitaan .

      Vihdoinkin jotakin tietoa.
      Ähtäri
      22
      516
    9. Onko se loukkaavaa

      Kun joka kerta tuijotan sun peppua. En mahda sille mitään, että se vangitsee katseeni. Pohdin vain että ei minusta ole k
      Ikävä
      82
      493
    10. Onko kaivattusi seinäruusu?

      Kun hän saapuu paikalle, huomaako kukaan, vai kääntyvätkö päät? Onko se hyvä vai huono juttu? Oletko sinä huomattu vai
      Ikävä
      37
      490
    Aihe