Suomen änkyrät

liittykää Perussuomalaisiin, meillä on jo Ano Turtiainen ja Teuvo Hakkarainen.
Salolainen kokoomusänkyrä Osmo Friberg on löytänyt poliittisen kotinsa Perussuomalaisista
6115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Kaikki epöoikeudenmukaisesti kohdellut isänmaalliset kokoomusveteraanit Juha Punta ym ovat tervetulleita
Perussuomalaisiin.

Äänestä

Puupääpersut ovat jo nykyisin lällyä kamaa. Me odotetaan sitä sinimustapersujen puoluetta. Suomi on suuri sikala! Pääsis kattomaan pitkin rautaa! Me laitamme nyt järjestykseen maan! Kuuluu rajoilta uhkaava huuto, tuli persuille kortteerin muutto!

Äänestä
  • Niin siinä käy Salossakin että Persut hajoaa, varsinkin kun puolueeseen tunkevat liikemiehet ei paljon sitä Vennamon unohdettua kansaa muista.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Niin siinä käy Salossakin että Persut hajoaa, varsinkin kun puolueeseen tunkevat liikemiehet ei paljon sitä Vennamon unohdettua kansaa muista.

    miljönääri lunteenilla taitaa olla vetovoimaa politiikkaa harrastaviin liikemiehiin

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    miljönääri lunteenilla taitaa olla vetovoimaa politiikkaa harrastaviin liikemiehiin

    Selkäranka se on seteliselkärankakin. No Lunteeni kertoo rehdisti vaalirahoituksensa, toisin kuin ent. Miss Olympia. Tosin kaikki tietää keltä ne tulee.

    Äänestä

Sinimustat! Haitta-aho pyrkii olemaan, muttei meidän Kosolaa ole nähnytkään. Ano, tai joku muu vahvasta porukasta johtoon niin alkaa Tapahtumaan!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

liittykää Perussuomalaisiin, meillä on jo Ano Turtiainen ja Teuvo Hakkarainen.
Salolainen kokoomusänkyrä Osmo Friberg on löytänyt poliittisen kotinsa Perussuomalaisista

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu