Tiedäksää mies

kun mä kaipaan sua ja meidän kohtaamisia ihan oikeasti. Mä en kestä enää.
6<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Mäkin kaipaan häntä mut ei oo täällä ja jos on niin kaipaa jotain muuta 😔

Äänestä
  • Sitten et ole se, jota mä kaipaan, koska mä kaipaan vain häntä.

    Äänestä

Kohtasimmeko työpaikalla?

Äänestä
  • Hän ei liity mitenkään mun työhön.

    Äänestä

Niin, tuntuu kuin kohtalo olisi puuttunut peliin ja haluaisi pitää meidät erossa toisistamme. Ennen näimme toisiamme tuon tuostakin.

Äänestä
  • Niinpä. Jatkuvasti näin ennen häntä. Koronan syytä ehkä tämä näkemättömyys. En usko, että kohtalo niin ilkeilisi meille.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

kun mä kaipaan sua ja meidän kohtaamisia ihan oikeasti. Mä en kestä enää.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu