Minulla on sininen telavetoine lumilinko. Mikähän sen merkki on? Edessä lukee lumimyrsky mutta sellaista ei kyllä löydy mistään. Olisi helpompi ostaa varaosia kun tietäisi.
Voin laittaa kuvan jos se auttaa?!?
Mikä lumilinko on "Lumimyrsky"
6
231
Vastaukset
- Anonyymi
No juu, ihanko suomeksi lukee? Minulla on snow storm, keltainen kiinalainen, pyörillä oleva. Edelleen myynnissä nähdäkseni, omani noin 7v vanha..
- Anonyymi
Joo suomeksi lukee. Mitään muita merkintöjä en löydä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joo suomeksi lukee. Mitään muita merkintöjä en löydä.
katso tuon snow storm:in räjäytyskuvia, menikö vetosiivasta kiinnitys paskaksi? Itseltäni meni, tein uuden , ja vähän parempaa mallia..ei hajoo enää, siitä ainakaan..
- Anonyymi
tässäkös se on: https://www.tori.fi/tuote_poistettu.htm
Longin näkyy kone olevan, ja se on hyvä.. maa voikin sitten olla mitä vaan..- Anonyymi
Linkistä ei mitään näy. Voin laittaa kuvan kun käyn mökilläni.
Vetosiiva on ehjä, muita osia pitäisi parannella. - Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Linkistä ei mitään näy. Voin laittaa kuvan kun käyn mökilläni.
Vetosiiva on ehjä, muita osia pitäisi parannella.gooklaamalla tuo tori ilmoitus, jossa koko konetta satasella oli myyty, näkyy kyllä itse laitekin.. pitit sanomani, että Longin moottori, muusta ei osaa sanoo oikein, mitään, hyvin pitkälti niissä on samanlaiset osat.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Björn Wahlroos, maataloustuet lakkautettava
Sanoo pankkimies. Mitäs persut ja muut tukinulliem perskärpäset tähän? "Wahlroos listaa kansallisen maataloustuen. – I1363221Persut päättivät hiilivoiman kieltämisestä Suomessa
Moni on jo unohanut kuka hyväksyi hiilivoimaloiden kieltämisen Suomessa: persut Sukupuolineutraalit liikennemerkitk632841Nalle Wahlroos ei ulise kuten Teemu Selänne sähkölaskuista
Nalle "hah hah" nauroi saamistaan sähkötuista, kun taas Teemu-poika itkeä tirautti kovasta sähkön hinnasta. Nalle nauro362229Muistattekos kuinka kokoomus ja persut vinkuivat sähkön hinnasta?
Oppositiossa vuonna 2022, kun sähkön hinta uhkasi nousta 20 senttiin kilowattitunnilta? Nyt ovat hiiren hiljaa, kun pitä1042144Mikä aate kaiken pahan takana?
Se laiskistuttaa kansat, opettaa vaatimaan etuisuuksia, syleilee maailmoja eikä omaa kansaa.1322013Vain persut vastustivat hiilivoimaloiden alasajoa
Persut vastusti jyrkästi hiilen kieltolakia ja on myöhemmin vaatinut hiilivoimaloiden pitämistä käytössä. He perusteliva451976Muistan vuosikymmenten takaa
Toivottavasti voit hyvin ja jaksat työssäsi. Olet upea ja erinomainen ihminen, toivon kaikkea hyvää.101282Päivi Räsäsen seksipaljastus loksauttaa Katja Ståhlin leuat! Elämäni biisi kohujakso tv:ssä!
Elämäni biisi -suosikkisarjan uusinnat ovat startanneet ja nyt vuorossa on sarjan 2. jakso v. 2019. Sinisille sohville141075Kristinoppi ja vähäkatekismus:
Luther Lapsikasteesta: "Mitä kaste antaa eli hyödyttää? Kaste vaikuttaa syntien anteeksiantamuksen, vapauttaa kuolemas671004Valtuuston puheenjohtaja ei hallitse kokousta
Kemijärven kaupunginvaltuuston puheenjohtaja antoi teatterin pyöriä valtuustossa. Sosialidemokraattien Risto Korkalon pu77920