Ei viisari värähdä vaikka kuinka yrittäisi.Ennemmin kädelle.
Rumia muijia alokkaina..
7
744
Vastaukset
- Anonyymi
No mene kädelle. Ei ne oo siellä sua viihdyttääkseen
- Anonyymi
Eikä kyllä samannäköisiä ottaisi vaikka ei olisi intissäkään.Suomimuijat on rumia nykyään.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Eikä kyllä samannäköisiä ottaisi vaikka ei olisi intissäkään.Suomimuijat on rumia nykyään.
Kohta tulee nättiä mamuja suomeen , saa suomimuijat myös mamu poikia.
- Anonyymi
Teinirunkkari harjoitelkoon kädellään vielä 25 vuotta.
- Anonyymi
Näitten rumien varusnaistenko vuoksi menet kädelle?
Varusmies ei saa käsittää itseään palveluksensa aikana, siviiliin päätyään saavat käsittää. - Anonyymi
https://www.youtube.com/watch?v=ZhVfaaN869E
Siellä on kaikki kohdallaan - itsetuntoa myöten.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1603048
Teemu Keskisarja (ps) loisti- ja hurmasi MTV:n tentissä.
https://www.mtvuutiset.fi/artikkeli/kommentti-keskisarja-sekoitti-pakan-suomiareenan-puheenjohtajatentissa/9180380 Kuten5012615Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin?
Kamalaa! Ketä tappoi vanhempansa Huittisissa? Ketkä tapettiin? Shokki!341325Sinun ja kaipaamasi törmääminen
Missä sinä haluaisit sen satunnaisen kohtaamisen mieluiten tapahtuvan?1001324Ammuskelua Eliaksenkadulla
Mikä homma? Hirven metsästykseen vielä lähemäs 3kk. Oliko lie puuman metsästystä..?201170- 451059
Martina on käynyt puhumassa viisauksia
Iltalehden artikkelissa Martinan viisaudet.294967Luvattiin työpaikka, mutta mitään ei kuulukaan
Kuinka yleistä tällainen on? Ehdin jo iloita työpaikasta, turhaan, kun mitään ei kuulukaan työnantajasta, joka ilmoitti42928Ymmärrätköhän nainen
Etten halua että ottaisit sitä suuhusi. Minusta se on ällöttävää, vaikka kivalta se kai tuntuisi, mutta vain minusta. Mi109926Olen pahoillani jos kärsit.
Mutta meidän välejä ei voi korjata. Rakastin sua tiedoksi. Älä tee itelles mitään vaan hae apua.34870