Rumia muijia alokkaina..

Ei viisari värähdä vaikka kuinka yrittäisi.Ennemmin kädelle.
7817
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

No mene kädelle. Ei ne oo siellä sua viihdyttääkseen

Äänestä
  • Eikä kyllä samannäköisiä ottaisi vaikka ei olisi intissäkään.Suomimuijat on rumia nykyään.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Eikä kyllä samannäköisiä ottaisi vaikka ei olisi intissäkään.Suomimuijat on rumia nykyään.

    Kohta tulee nättiä mamuja suomeen , saa suomimuijat myös mamu poikia.

    Äänestä

Teinirunkkari harjoitelkoon kädellään vielä 25 vuotta.

Äänestä

Näitten rumien varusnaistenko vuoksi menet kädelle?
Varusmies ei saa käsittää itseään palveluksensa aikana, siviiliin päätyään saavat käsittää.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ei viisari värähdä vaikka kuinka yrittäisi.Ennemmin kädelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu