Palautuslupaus

Kukaan muu saanut Nordax Bankilta liikaa maksettujen palautusta koskevaa tekstaria? Vaikuttaa vähän vastausta odottavalta huijarilta.
4<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Että oikein textaria pukkaa? Onko emojilla?

Äänestä
  • Ei ollut. Ulkoasultaan melko asiallisen oloinen.

    Äänestä

Huijausta jos et ole missään tekemisissä ollut tuon pankin kanssa. Itse ainakin ottaisin lainan siitä pankista minkä asiakas olen muutenkin, en noista mitkä lainojaan tyrkyttämällä tyrkyttää ja sitä kautta yrittävät haalia koronmaksajia

Äänestä

en ole tollasesta pankista kuullutkaan, mikä lie huijarien pankki............

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Kukaan muu saanut Nordax Bankilta liikaa maksettujen palautusta koskevaa tekstaria? Vaikuttaa vähän vastausta odottavalta huijarilta.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu