että olisit ollut ihastunut tai tykästynyt minuun.
Omille tunteille en nyt vain voi mitään.
Ei silti tarvitse ilkeä olla. 🥺
Omille tunteille en nyt vain voi mitään.
Ei silti tarvitse ilkeä olla. 🥺
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Tsemppiä! Ilkeä ihminen ei ansaitse ihastumistasi. Uusia verkkoja vaan vesille ja muista pitää huumoria yllä ja iloinen mieli, niin vaikutat tavoittelemisen arvoiselta.
Ei ne ilkeilyviestit ole sinulle,hyvä ihminen rakas. Otat kaiken ilkeän itsellesi ja kauniit kiellät itseltäsi. Täällä ei ole oikea elämä. Täällä ei ole oikeat ihmiset. Täällä tuntemattomat toisille tuntemattomille turisee ja hetkenmielijohteesta horisee. Kukaan ei ole sinulle paha,eikä kukaan tiedä kuka olet,tai kuka on joku muu. Tämä on anonyymien ihmisten höpööttelypalsta.täällä mikään ei ole henkilököhtaista. Halit.❤
Joo valitettavasti jotkut ottaa tosissaan ja jostain lähtökohdista näitä kirjoitetaan. Ihastuneetvihastuneetturhautuneet tänne purkaa. Joku jollekin viestin laittaa, mutta totuus on että vastaukset on keneltä tahansa. Joku voi alkaa esiintymään vastapuolena ja nauraa samalla. No tää on yleinen palsta.
Näistä ei kannata pahastua. Tietysti kukaan ei halua täältä lukea omia asioita oikeesti.