Olen todella ihastunut yhteen koulumme opiskelijaan. Olemme jutelleet pari kertaa ja hän on aina ihanan symppis ihminen! Tulee aina sellai fiilis hänen seurassaan, että pystyisin kertomaan hänelle mitä vain, sellast sielujen sympatiaa. Hulluinta tässä on se että minulla on lapsia ja olen raskaana.. tämä ihastumisen kohde ei raskauttani ole huomannut mielestäni, kun on vielä sen verran alussa. Monesti olen ajatellut hänet nähtyäni että miks helvetissä oon nyt paksuna, muuten yrittäisinkin varmaan jotain.. mut lapsesta olen kuitenki tosi iloinen. Lasten isän kanssa emme asu enään yhdessä, eli tilanteeni on aivan uskomaton. Eroamassa mutta paksuna. Tiedän olevani kaunis ja että itselläni olisi varmasti mahkuja, mut mä oon PAKSUNA! Pakko oli purkaa jonnekkin ku on tää elämä niin omituista ja epäreilua.
Taitaa nää hormoonit pistää mun pään ihan sekaisin!!
Taitaa nää hormoonit pistää mun pään ihan sekaisin!!
Vastaukset 5
Vanhimmat
joku salkkareiden tai vastaavan saippuasarjan juonikäänteiden etsintä threedi?
Niin minkä tyyppisestä oppilaitoksesta on kyse, ja onko opiskelija ehkä lähdössä pois pian?
ihastus nainen. Nimittäin opiskelija ja ihminen. Yleensä olen huomannut, että mies mainitaan mutta muuten kierrellään ja kaarrellaan.
toivottavasti ;)
Oli kohde nyt kuka tahansa, mutta jos sinä olet vapaa ja hänkin on vapaa, mikset voi yrittää? Ethän tiedä mitä siitä voisi seurata ;)