Pattayan palstamatkailun tuntemus.

Anonyymi

Otsikon tuntemus vaatii monipuolista opiskelua, useita lähteitä ja kykyä hahmottaa kokonaisuuksia.
Vain siten pääset lähelle totuutta Pattayan Savossa.

6

123

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Minä olen aika peto googlen käytössä, joten kaikki kirjoittamani arvostelut ovat tosia.

      monipersoona

    • Anonyymi

      Numerosensei on savon heikkolahjaisin monisairas tampio ja vaikka hän istuisi koulunpenkillä koko loppu elämänsä maailman parhaiden opettajien opissa, niin lopussa hän olisi tasan yhtä lahjakas kuin se söpö muumipenaali siinä pulpetilla.

      Siihen päähän ei tartu edes tikka. Ravintola Bucciksessa se huhujen mukaan testattiin moneen kertaan kun hän Teron kanssa hoippui hiivajurrissa siitä taulun edestä kohti vessaa.

      T 2010

    • Anonyymi

      Sensei ja tosisensei perustivat Hiekkaharjun harjulle älypartion, jossa löivät viisaat päänsä yhteen. Tuloksena kaksi helvetin isoa kuhmua.

      • Anonyymi

        Heh heh heh.... 🤕


    • Hyvä toverini ja oiva ladamies hua hinista Numba kysyi minulta mikä on omatunto? Selitin hänelle että se on sellainen tunne vatsan pohjassa, ikäänkuin ääni sisältä.
      Numba mietti vähän aikaa ja totesi että tuohan on pieru.

      • Anonyymi

        Melkoista yhsinpuhelua 2010, kuopio rulez


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuka sitä naista maalittaa

      Täällä oikeasti?
      Ikävä
      193
      1402
    2. Anteeksipyynnöstä

      Uskotko anteeksipyynnön voimaan? Mikä tekee anteeksipyynnöstä vaikeaa? Onko se mielestäsi joskus turhaa, joko pyytäjän
      Ikävä
      138
      903
    3. Oletko päässyt minusta

      Eteenpäin?
      Ikävä
      85
      862
    4. Voisin jopa maksaa että saisin nähdä sut mies

      Miten helvetissä joku voi olla tollanen kotihiiri. Edes mä en ole noin paha ku sä! Miten sua voi ikinä edes nähdä ?
      Ikävä
      52
      781
    5. Ei kukaan ole katsonut

      Kuten sinä. Niin välittävä ja hellä katse.
      Ikävä
      51
      758
    6. Martinan tarve valehdella.

      Miksiköhän Martina valehtelee niin paljon,onko hän tietoinen siitä että valheistaan jää useimmiten kiinni? Esimerkkinä t
      Kotimaiset julkkisjuorut
      253
      657
    7. Stubb munasi - Suomessa kuuluu liputtaa Suomen lipulla

      Presidentinlinnan ja Mäntyniemen salkoihin nostettiin sateenkaariliput lauantaina. Suurin osa kansasta ei varmasti pidä
      Maailman menoa
      321
      616
    8. Tumman vihreä mercedes

      Mikä se on tuo kylää ympäri ajava vihreä mercedes, takakontti tärisee kuin hullu ja välillä kylän juoppojakin kuskailee,
      Hyrynsalmi
      7
      605
    9. Olisitko oikeasti valmis rikkomaan

      Perheesi? En haluaisi sitä, mutta ne on teidän välisiä asioita. Voin olla sinulle vain kaverikin… ei paineita. Minä kesk
      Ikävä
      55
      599
    10. Rakastan sinua

      Päivä päivältä enemmän 🥰 Miehelle.
      Ikävä
      53
      594
    Aihe