Sara Sieppi matkusti Rovaniemelle MM-rallien aikaan. Jokohan monien toive on toteutumassa, että tämä upea pari olisi löytänyt toisensa.
Sara olisi todella kaunis, edustava, hyvämaineinen ja omillaan tuleva nainen.
Sara olisi todella kaunis, edustava, hyvämaineinen ja omillaan tuleva nainen.
Vastaukset 63
Vanhimmat
Siinä olisi Suomen upein pari. Sarahan on aivan eri tasoa luin suttuinen Torppa.
Toivotaan näin! Olen aavistellut tätä siitä asti kun JM kävi kommentoimassa sitä Saran sänkykuvaa.
Ja kuiva hanhi Torppa hajoaa, jos näin on.
Sarahan on oikeasti maailman luokan kaunotar.
Sara esitellyt vain pebaansa viimmeaikona
Esittelihän Maisulikin vain jättisili
koniponttooneitaan. Saran pebassa on esittelemistäkin. Kaunis ja naisellinen nainen, Maisuli ei ole.
Maisalla oli myös Latvalankin kanssa vielä ollessaan, lähetellä nakukuvia itsestään vieraille miehille. Kämppiksen karua kertomaa 👀.
Lähettäis nyt kun hinkit paisuu
Kenen kanssa olikaan Sara Rovaniemellä hienossa majoituksessa? Nyt on siskonsa kanssa Levillä, mutta sisko ei ollut Rovaniemellä!! Voi että kun löytäisivätkin Latvalan kanssa toisensa. Sara on kunnon nainen ja soisi hänen löytävän kunnollisen miehen. Jari on symppis.
Eiköhän Latvala oppinut läksynsä ja pitää näppinsä erossa silikonipalloisista, itsekkäistä julkkisbimboista.
Siepillä ei ole mauttomia jättiponttooneita niinkuin Törpöllä. Siepissä on tyyliä. Ei näytä halvalta maksulliselta niinkuin eräs blondi silikonityrkky.
Pahaa pelkään että Jm ei pidä näppejään erossa ja taas samassa liemessä
Niin olisi, mutta taitavat olla vain tuttavia. Toisaalta, olisihan se hienoa jos lempi leimahtaisi. Jari-Matti saisi ihan oikean, fiksun missin, jonka ei tarvitse siivestää 😃. Kurvitkin kohdallaan 😉. Takuulla Sara saisi lämpimän vastaanoton myös Latvalassa.
Sara ei ainakaan ole kiristänyt valeraskauksilla miehiltä rahaa, tuskin on perättömiä lasujakaan tehnyt ystävistään, saati heilunut puukon kanssa. Lisäksi Sara on oikeasti kaunis nainen, kurvikas. Ei mikään nälkiintyneen näköinen, kuiva luuviulu 😊.
Siepillä ei ole myöskään ikuista porttikieltoa ralleihin 😁.
Molemmat ovat pienemmistä paikkakunnista lähtöisin ja voisi hyvin olettaa, että elämänarvot ym.ovat samankaltaisia. Tulisi myös kauniita lapsia tälle kaksikolle. Isä komea ja äiti suuren luokan kaunotar.
Nyt en ymmärrä fiksun missin?ei kait Sara itse itselleen vastaile täällä.jotenkin kehut menee överiksi.
Todella kin ei Sieppo ihan noin puhtoinen ole
Sieppi ei ole rikollinen.
Sieppi on valittaja, mutta se on pieni virhe verrattuna Torpan touhuihin 😊.
Sieppi on valittaja ja vähän air head, mutta Siepillä on puhdas maine ja aito halu löytää rakkaus elämäänsä. Ei havittele miehiä vain kustantamaan hänelle lokoisat oltavat ulkomaan reissuineen ja merkkilaukkuineen. Sieppi on muodokas, kaunis nainen. Torppa on kuivettunut, vanha korppu. Ruma tekorusketus vielä kruunaa koko karmeuden. Puhumattakaan Maisan pikku tekosista, jotka johtaa poliisitutkintaan.
Naulan kantaan 👍!
😂🙉 viitsin pierutz
Eikö se myynyt itseään dubaissa jalontoossa?
Toinen hokee kirosanoja ja toinen nolaa itsensä suorassa lähetyksessä: kakkonen on ykkönen hihihi...
Omg
Voi Maisala, ottaako noin raskaasti taas päähän, että tuota samaa olematonta pitää jankata. Kyllä sinun itsekin täytyy se myöntää että Sara on kuningatar ja sinä...keittöpiika, noin verrainnollisesti. Sara on myös kruunattu, ihka oikea Miss Suomi 👸. Muuten, nuo letkautesi ovat yhtä mauttomia kuin sinäkin 🙄.
Maisis on kotimutsi vain... vaipan vaihtaja ... pyllyn pesijä...
joten työn ilo odottaa
Aika jännä, että Sieppi on palstan naisten mielestä muuten itseään paljasteleva, turhista itkevä tyrkky, mutta jos menisi yhteen Aisalan kanssa, niin Sieppi olisikin samojen mammojen mielestä fiksu maailmanluokan kaunotar. 🤣
Siinä on vaan nyt sellainen ongelma, ettei Saran tapainen seksikäs nainen koske verottajan kanssa tappelevaan peräkammarin poikaan pitkällä tikullakaan. 😀😀😀
No Sarasta ja maisukasta ei voi edes puhua samana päivänä niin on erilaisia. Toinen ahkera ja järkevä, toinen tyhmä siipeilijä.
Muistathan mennä mainitsemaan tuon myös seuraavaksi Sieppiä käsittelevään herjausketjuun? Kuinka ahkera, järkevä, kaunis, yms, Sieppi on?
Miksi muuten näit tarpeelliseksi tuoda jälleen Maisan tähän Jaria ja Sieppiä käsittelevään ketjuun? Pientä pakkomiellettä puskee vissiin?
Jari ja Martina olisi hieno pari. Kumpikin oman alansa rautaisia ammattilaisia.
Jari- Matti ja Martina vai 🤣. Martina varmaan lopettaisi työt sillä sekunnilla kun hänestä tulisi miljonäärin vaimo. Voisivat entiset tavat pukata hyvinkin pian esiin 🤔. Ei jatkoon!!
Mikä on Saran ammatti ? Törpöllä niitä on useampikin, mutta ei toi itsensä kokoajan bikineissä esitteleminen luo hyvää ja vakaata kuvaa vaan tulee Bimbo mieleen
Siinä suhteessa Marina ois se Mies
Martti on mies ollut joka suhteessaan 😆. Esko-parkakin oli ihan tossun alla. Vieläkin toipuu avioliitostaan. Syvät jäljet jätti Aitolehti, Eskon psyykeen ja Stefun psyykeen myös 😨.
Sara voi olla varovainen, kun edelliset suhteet on mennyt pieleen. Toinen petti ja toinen yritti hyötyä.
Sara on liian yksinkertainen ja itserakas fiksulle miehelle. Torpan jälkiä seuraa paljastelemalla itseään. Tuskin Latvala enää moisiin tyrkkyihin sortuu.
Fiksuudessa voittaa törky-Torpan 100-0.
Sara ei voi olla tyhmä, luonut oman uran ja ei keiku törkylööpeissä.
Saran vuosiansiot on jotain sadantonnin(?) luokkaa. On ostanut ITSE oman asunnon.
Kolme ammattia omaava Torppa tienaa vuodesta toiseen alle köyhyysrajan. Silti hän omien sanojensa mukaan omistaa puolet Nurmijärven torpasta, maksaa itse merkkilaukkunsa ja ulkomaan reissut, omisti puolet Latvalan kesämökistä... On se jännä mihin kaikkeen alle 15tonnia vuodessa riittääkään..
Saralla on bisnesälyä. Nuori nainen takoo huipputuloja. Somevaikuttaja on hyväksytty ammatti tänä päivänä. Se tiedoksi, joka kyseli Siepin ammatin perään. Lukio on Siepillä käytynämja valkolakki kutreilla 😊. Kyllä joku Torppa on ihan maatuska Siepin rinnalla. Sieppi on kiltti, hyvän kasvatuksen saanut perhetyttö.
Perhetyttö postaa ahkerasti itseään alusvaatteissa sisällä ja ulkona pakkasessa.
Hmmm.. Muissa mainostoimistoissa pidetään vaatteet päällä.
Kyllä näin on. Törppö on luonnollisen kauniin ja fiksun Saran rinnalla halvan ja kulahtaneen näköinen.
Mitä luonnollista siepissä on????? Sillähä silarit, pidennykset joka pikassa, tekorusketus, tonni meikkiä ja on vaan nii olevinaa
On vara tehdä niin. Yhteistyö yritysten kanssa toimii. Ja miksi ei toimisi. Ja jos vielä olis Latvalan avokki, niin kuis kävis 🤔
Rankkaa Duunia" Somevaikuttaja" millaiset työehdot mahtaa olla ja yrittäjä eläkemaksut yms,
Jartsa ja Esko Ensio olisivat näyttävä pari. Tiedä vaikka löytävätkin vielä toisensa. Kynsiään lakkaava ukko ja miesmäisiä naisia deittaillut nöösipoika.
Jartsalla on niin paljon naisia tyrkyllä, että Suomi24 :lla kirjoittava pölvästi voi vain unelmoida ja hajota kateuteensa🤣🤣🤣🤣
Kai siellä naisia tapaa huoltoasemilla kirjaa kaupitellessa. Naisten taso nyt ei varmaan kovin kummoinen siellä ABC:lla ole.
Jokainen kyllä Torpan voittaa!! Sieppi samanlainen yksinkertainen ja itserakas paljastelija, että se kannattaa kiertää kaukaa.
Sieppi ei voi olla tyhmä! Luonut oman menestyksekkään uran ja pysynyt poissa törkylööpeistä. Miesten siivellä elänyt tyhmä Torppa ei kykene ikinä samaan.
Ei Jartsan tarvitse kirjojaan huoltoasemilla kaupitella, toiveunta. Kateellisen jorinaa.
Juna meni jo, olisko pitänyt muistaa ottaa "se" asperiini?
15:35, taas tulee juttua kuin keitetystä lampaanpäästä 🐑...bäää. Miten voitkin olla noin avoimen kateellinen ja katkera. Niele nyt vaan se katkera kalkki, että Latvala ja Sieppi viihtyvät todella hyvin yhdessä ja heillä on oikeasti hauskaa 💖.
Aivan hyvä hyvä
Sieppi samanlainen pintaliitäjä kuin Torppa!! 🐥 🐒
Sieppi maksaa omat laznunsa, kuis Torppa. Elää toisten siivillä.
laskunsa, siis 😚
Sieppi aivan tyhjänpäiväinen somettaja ja valittaja. Pikkusisko tulossa perässä. Latvalan jos saa rahoittajaksi.... Niin ONNEA VAAN 🍒🍰☀️🤭👯♂️
Sara on hyvin ansaitseva, hyvämaineinen ja todella kaunis.
18:11, Sieppi ei tarvitse yhtäkään miestä rahoittamaan elämäänsä, kuten idolisi tyrkky-Torppa 😂.
Jotenkin nuo törky-kommentit ovat kuin jonkun jälkeen jääneen teiniangstin kirjoittamia...erään puolimaailmannaisen pöndeltä...
No kyllä se Sieppikin on aika tyrkky! Vaatteet vähenee, kun ei muuta keksi päästäkseen lehtiin. 😝
Tietääkseni J-M tapailee Rovaniemellä asuvaa vaaleaa neitokaista. Oli joku nähnyt ne yhdessä pukinpajalla.
Hangossa ne ainakin oli käsi kädessä. Hyvä että löysi fiksun naisen!