DANNY PARTURIIN

Miksi vanha ukko pitää tuollaista hirveää tukkaa,olis aika jo mennä parturiin!Kaljukin on siistimpi.Ei hän ole enää 20v. vaikka niin kuvittelee.Nim.hellu.
1<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Ihan säälittävän näköinenhän tuo vaari on seittitukkansa kanssa. Ei löydy Jukolan veljeksistäkään tuollaista. Dannylla on iso ja veltto naama, mutta kyllä kaljukin olisi silti
parempi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Miksi vanha ukko pitää tuollaista hirveää tukkaa,olis aika jo mennä parturiin!Kaljukin on siistimpi.Ei hän ole enää 20v. vaikka niin kuvittelee.Nim.hellu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu