Oot ruma tummatukkainen nainen! Ootko kattonu peiliin hä? Lihava oot
Sussa on just kaikki ne ominaisuudet mistä en pidä enkä viehäty!
24
597
Vastaukset
- Anonyymi
Hyh sentään!
- Anonyymi
Tuo ta ei us ko kukkk kaan, tuo vale meni ai van hukkk kaan😝
- Anonyymi
Sussa on mies kaikki yököttävimmät piirteet, ulkonäössäsi ja käyttäytymisessä.
En viitsi eritellä, ku ihan puistattaa ku ajattelenkin sua! - Anonyymi
Joo ja lisäksi mulla särkee nyt tissejä.
- Anonyymi
No sekin vielä🙃
- Anonyymi
Sillä naisella on ällöt tissitkin myös!
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sillä naisella on ällöt tissitkin myös!
Kyllä yhtä tyhjänä lerpattaa polvien välissä kuin sun pallit.
- Anonyymi
Täytän kaikki nuo kriteerit ja tiedostan sen. Tämän vuoksi olenkin ihmetellyt miksi hakeudut välillä seuraani oleskelemaan ja juttelemaan? Jos en tuntisi juuri tuon kirjotelmasi tavalla olisin jo kysynyt haluaisitko tavata minua ihan siviilissä? Luonteemme tuntuvat kohtaavan hyvin ja mielestäni pystymme juttelemaan kaikesta. Hauskoja hetkiä olemme saaneet viettää. Mutta juuri nämä ulkoiset asiat saavat itseni epävarmaksi ja on aina saanut, koko elämän. Pidän sinusta kovasti ja mielestäni olisit aikuisena miehenä voinut keskustella asiasta suoraan minulle. Ymmärrän rajoitteeni kyllä. Itse varmasti tiedostat että tunteeni sinua kohtaan ovat lämpimät ja ihastusta sekä pettymystä on näihin vuosiin mahtunut, jotka olemme toisemme tunteneet. Minun on aika vetäytyä ja tajuta, että parasta on vain taas hyväksyä tilanne joka elämässäni on. Olet siltin minulle se mies, jonka turvallisuuteen olen vuosia halunnut.
- Anonyymi
Sulla on ihan selvä reaktionmuodostus päällä, käännät tunteet vastakohdakseen. Kukaan välinpitämätön tuolla lailla melskais.
- Anonyymi
Höpö höpö, sun naamasta näkee, että oot ihan lääpälläs, ja aina tuut siihen viereen pällistelemään. Meinaatko tosiaan, että siinä mun rumuutta ja yleistä vastenmielisyyttä varta vasten ihmettelisit.
- Anonyymi
Kukaan sua pakota olemaan kenenkään seurassa.
- Anonyymi
Sano sille suoraan jos uskallat. Helppo huudella nimettömänä täällä. Raukkis.
- Anonyymi
Ae että ! Näkisitpä pukamat , ne ne vasta pirulliset onkin .🤣🤣🤣
- Anonyymi
Oletko sinä mies itse ulkoiselta olemukseltasi lähinnä variksenpelätintä tai perunasäkkiä?
- Anonyymi
En voi sanoa näkemättä mitään naisen viehättävyydestä, mutta kovasti vaikutat hänestä kiinnostuneelta, kun olet useampia aloituksia hänestä tehnyt.
- Anonyymi
Mitä väliä hiusten värillä on?
- Anonyymi
Joillekkin pinnallisille henkilöille merkitsee vain ulkoinen kauneus..
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Joillekkin pinnallisille henkilöille merkitsee vain ulkoinen kauneus..
Nii ja mitä pahaa siinä on jos sanoo mielipiteensä, täh???
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Nii ja mitä pahaa siinä on jos sanoo mielipiteensä, täh???
No miten vitussa hiusten väri siltikään liittyy siihen? Ooksää joku komee/tymä/huomionkipee ja huomioo saava blondi?
- Anonyymi
joo joo ihan sama. Kirjoita sellaisella josta tykkäät. Mitä mua täällä kaipailet. En muuten ole tumma, mutta valaistus voi hämätä joskus.
- Anonyymi
Sittenhän voit lopettaa hänen haukkumisen ja jatkaa elämääsi niiden kanssa joista viehätyt.
- Anonyymi
Mitä sitten? Käykö kateeks vai? Kerro välillä jotain uutta. Mutt en kenenkään ympärillä pyörinyt ja seuraani tyrkyttänyt, kun tiedostan ulkonäköni, ei ole jäänyt epäselväks etten kiinnosta ketään.
- Anonyymi
Voi hellanlettas sentään. Käännäpä katseesi siis ihan jonnekin muualle, ei tarvii mua tiirailla pervo.
- Anonyymi
Ai mä vai? Oon niin kaunis että silmäsi soksistuu. Näät siten näkyjä .lihavaksi vasta pyrin mutta en voi sanoa että olisin vielä onnistunut. Jatkan harjoituksia.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1059423
- 494591
Lähetä terveisesi kaipaamallesi henkilölle
Vauva-palstalta tuttua kaipaamista uudessa ympäristössä. Kaipuu jatkukoon 💘1021976Taas ryssittiin oikein kunnolla
r….ä hyökkäsi Viroon sikaili taas ajattelematta yhtään mitään https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011347289.html421901- 241620
Vanha Suola janottaa Iivarilla
Vanha suola janottaa Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivaria. Mies kiertää Kemijärven kyläjuhlia ja kulttuuritapahtumia131381Valtimon Haapajärvellä paatti mäni nurin
Ikävä onnettomuus Haapajärvellä. Vene hörpppi vettä matkalla saaren. Veneessä ol 5 henkilöä, kolme uiskenteli rantaan,381297Rakastuminenhan on psykoosi
Ei ihme että olen täysin vailla järkeä sen asian suhteen. Eipä olis aikoinaan arvannut, että tossa se tyyppi menee, jonk54917Olisinko mä voinut käsittää sut väärin
Nyt mä kelaan päässäni kaikkea meidän välillä tapahtunutta. Jos mä sit kuitenkin tulkitsin sut väärin? Se, miten sä käyt31902Känniläiset veneessä?
Siinä taas päästiin näyttämään miten tyhmiä känniläiset on. Heh heh "Kaikki osalliset ovat täysi-ikäisiä ja alkoholin v30893