Tietoja

someone84

Elikäs olen menossa seuraavana kesänä Torontoon ja ostan siis lipun joka on vain yhteen suuntaan,mistäs saisi halvimmat liput,näin etukäteen ois kivaa tietää :) ja mites noi liput voi maksaa lentoasemalla?käykö esim.käteinen?kun en omaa luottokorttia niin en pääse sillä maksamaan.jos joku tietää niin auttakaa

2

420

    Vastaukset 2

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • ämkoo

      Koska ikää tuntuu olevan alle 26 (nimimerkin perusteella), niin yhdensuuntaisia lippuja kannattaa kysellä Kilroylta tai Sta Travelilta. Molemmat myyvät nuoriso/opiskelijahinnoilla.
      kilroytravels.fi
      statravel.fi
      Lentokentällä lippuja ei makseta, vaan pitää maksaa etukäteen, varausehdoista sekin selviää. Onnistuu ilman luottokorttiakin.

      • someone84

        nyt selvisi.kiitoksia paljon :)


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Onko sulla rakas mitään sanottavaa?

      Lähetä tässä kaivatullesi haluamasi terveiset 💌
      Ikävä
      352
      2847
    2. Vaikea löytää samantyylistä miestä

      Nyt on pakko avautua. Onko ketään muuta jonka on yksinkertaisesti todella vaikeaa löytää samanhenkistä kumppania kuin i
      Sinkut
      178
      2294
    3. Liikenneonnettomuus kuhmo

      Taisi Audi mennä lunastukseen ja pemari kilometritehtaalle
      Kuhmo
      36
      1842
    4. Nanna hakkasi Martinan aivot tuusan nuuskaksi!!!

      Ihme jos Martina pystyy muodostaa järkeviä lauseita tämän nyrkkisateen jälkeen. Ottelupalkkio tuli, tajunta meni.
      Kotimaiset julkkisjuorut
      280
      1597
    5. Oot sä aika nuorekas...

      Vaikka oot niin vanha!
      Ikävä
      54
      1129
    6. Rasismi ahdistaa.

      Tapasin baarissa oikein lupsakan oloisen miehen, mutta arvomaailma on hyvin erilainen omani kanssa. Hän käyttää n-sanaa
      Sinkut
      273
      954
    7. Martina ja Muhis

      Aamulenkillä yhdessä valmistautumassa suuren päivään,toivottavasti heräsivät toistensa viekusta.Ihana pariskunta❤
      Kotimaiset julkkisjuorut
      248
      816
    8. Näin sut.

      olitpas vanhentuneen näköinen. 😆 mieheltä naiselle
      Ikävä
      68
      757
    9. Oot pelkkä naurun aihe

      🤣🤣🤣🤣🤣 m-n
      Ikävä
      46
      638
    10. Olenkohan tunteideni kanssa yksin?

      Salaa toivon, että sinä nainen luotat minuun niin paljon, että uskaltaisit lähentyä kanssani, vaikka tämä on vähän kiell
      Ikävä
      46
      581
    Aihe