Et kyl mitenkää hehkeeltä näytä.

Anonyymi

Näytät vanhemmalta kuin oot. 🤣
Halut ei kyl herää 🤣

24

144

Äänestä

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Meeppä poju nukkumaan. On sinun ikäisten nukkumanmenoaika.

    • Anonyymi

      Tiedäthän sen, että sitä saanut onnellinen näyttää nuoremmalta ja kasvot loistaa. Rakastuneen kasvot loistaa.

      • Anonyymi

        Rakkauden menettäneen kasvot ei loista, ei yhtään.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Rakkauden menettäneen kasvot ei loista, ei yhtään.

        Ei niin. Silloin näyttää vanhemmalta.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Rakkauden menettäneen kasvot ei loista, ei yhtään.

        Ei

        Mutta kuinka kauvon hehku sitten säilyykään jos on saanutkin sitä mutta ei ole seurustelusuhteessa.

        Ja toisaalta, aina etsii sitä joka ossoo keskustella, mutta eihän sitäkään aina jaksa mutta tuskin myö nyt viännetään mitään ihan alkutekijöistä,,,,vaikka kylläkin.
        Miksi ei niinkin voisi olla?


    • Anonyymi

      No voi hemmetti,,, oletko luullut että sellaiselta näytän ???
      Saatana , kauhee akka !!
      Ja nyt alkoo olomaan ristiriitaista....

      Se on tämä myrsky mitä touhuan eteenpäin...

      Viiittujen kevät, kotona pysyä turpa kiinni kun sinäkin vain WIttuilot miulle.

      Jos tässä nyt päiväsaikojen aikoon olinkin mökille jo mänössä, mutta sitä päivee sua vielä oottee,,,

      Elä sano mua vanhemmaks kun piässäni on tuhansia ja tuas tuhansia mielitek8ja mutta vanhalta varmasti näytän siunniin miälestä, J A tiejän että oon ollunnä ikäloppu jo yheksänkymmentävuotta,,,

      Joten jos haluista puhutaan, niin voin siirtyä mummokerhoon🤥

      • Anonyymi

        Miksi mies vastailet omiin aloituksiisi esim savolaismummoa esittäen?


      • Anonyymi

        Miehenesittäjämummo äänessä .


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Miksi mies vastailet omiin aloituksiisi esim savolaismummoa esittäen?

        Noissa viesteissä ei edes kirjoiteta oikeata savon murretta ja sotketaan eri murteita sekaisin. Nuo ajatukset ja tekstit on sen verran lapsellisia, että kyseessä ei ole vanhempi nainen vaan keskenkasvuinen nuori aikuinen. Olen lukenut useamman tuon kirjoittaman kirjoittaman viestin ja analysoinut tuota murretta ja sisältöä.

        En minäkään ymmärrä, miksi joku (ilmeisesti nuori aikuinen mies) esiintyy vanhempana naisena ja kirjoittaa murretta, jota ei oikeasti osaa. Syitä tuollaiselle käytökselle voi vain arvailla. Kannattaisi ehkä mennä takaisin koulunpenkille ja opetella oikeinkirjoitussäännöt ennen kuin alkaa opettelemaan vieraita murteita. Tietysti voihan nuorella aikuisella miehellä olla feminiininenkin puoli, mikä selittää naisena esiintymisen. Arvoitukseksi jää, onko siellä ruudun takana mieskirjoittaja vetänyt tyllimekon yllensä ja täyställingin naamaansa femiinistä puolta korostaakseen ja oikean tunnelman luomiseksi. Hyvin omituista. Luulisi nuorella aikuisella miehellä olevan parempaakin tekemistä kuin vanhempana vierasmurteisena naisena esiintyminen palstalla. Joidenkin elämä on kuitenkin hyvin tyhjää ja tylsää, mikä näkyy sitten eri tavoin myös palstakäytöksenä.


    • Anonyymi

      Tuskin sun prinssinakkia kukaan edes haluaisi

    • Anonyymi

      Hehee, riittää että katsot vain vaimoasi.
      Anna ihmisten vanheta rauhassa.

    • Anonyymi

      Onneksi ei. Kukaan halua kaltaisia pelottavaa pipipäätä peräänsä kuolaamaan. Riittää että sen halut herää jonka itsekin haluaa.

      • Anonyymi

        Näin on!!


    • Anonyymi

      Parasta pitkiin aikoihin kuulla että olet mieltä.

    • Anonyymi

      🤣 hulvatonta! Selvästi huumorimiehiä! 🤣

      • Anonyymi

        Pallopäähullu nainen .


    • Anonyymi

      Sun, lepakon mielipiteellä ei ole väliä, katsos sytyn vain miehistä. Seksikkäästä, nuorehkosta miehestä, jolla kalu on aina toimintavalmiina kun tapaillaan.

    • Anonyymi

      Miten nuorelta pitää näyttää, että sulla halut herää. Senkin pedof.

      • Anonyymi

        Tyttärensä ehkä tietää...


    • Anonyymi

      Sun mielipide. Pidä omanasi.
      Flaksi käy mulla kuin siimaa.
      Olet kade katkera narsku ukko.

      • Anonyymi

        Tää ihqu hurmaava mies vaikuttaa itähelsingissä.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Tää ihqu hurmaava mies vaikuttaa itähelsingissä.

        Piilohomo. Suhteessa naiseen.


      • Anonyymi
        Anonyymi kirjoitti:

        Piilohomo. Suhteessa naiseen.

        Tälläkin hetkellä. Nolous...
        Oma käs, valheet ja puöräily, uimahalli jne...
        Hieno ns brittityylinen... Hmm


    • Anonyymi

      Ehkä en ketään äijää varten ole tarkoituksella hehkeeksi ruvennut😉😂😂. Tarkoitus on ihan oman itseni takia ruveta panostamaan itseeni. Tiedä kuinka hehkeeksi herkiän.
      En mä mitään täyteaineita rupeis naamaani laitattamaan niinkuin muutamat tekee, se on loppumaton savotta, jos poskiinsa ja huulien ympärille ruvetaan niitä laittamaan, silmien ympärillekin laittavat ettei vaan rypyt näy. Kallista lystiä ja joutuu useita kertoja käymään laittamassa niitä pistoksia tai jotkut vissiin plastiikkakirurgilla laitattavat muualta kropasta poistettua rasvaa poskipäitten alueelle täytteeksi. Pitää olla melkoset tulot tai rahakas mies, jotka nuo hehkeeksi tekevät jutut naiselleen kustantaa, miehen pitää tehdä vaikka kellon ympäri duunia ett pystyy hehkeelle daamilleen ne hankkimaan, muutenhan daami rupeaa hakemaan varakkaampaa miestä itselleen. Noilla fiksaamisilla se muijasi pysyy hehkeänä ja nuorekkaana, joten sun pitää vaan tehdä kovemmin duunia ett edustusmuijasi pysyykin hehkeenä. Mutt Sullaha taitaa olla melkoset tulot, kyllä sä pystyt muijas hehkeänä säilyttämään, sellasena täydell...eiku täytteellisenä naisena😂😂

    Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Israel aloitti 3. maailmansodan

      https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.
      Maailman menoa
      375
      1874
    2. Kaksi vuotta

      Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek
      Ikävä
      11
      1708
    3. Nainen, meidän talossa on säännöt

      1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E
      Ikävä
      241
      1338
    4. Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?

      Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel
      Tv-sarjat
      51
      940
    5. Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?

      En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.
      Ikävä
      72
      912
    6. Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden

      "Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia
      Hindulaisuus
      402
      898
    7. Rakennetaanko yhdessä?

      Haluaisin rakentaa sun kanssa yhteistä tulevaisuutta❤️ Onko meistä siihen? Huomaan että sulta puuttuu se joku tärkeä elä
      Ikävä
      32
      724
    8. Hyvää yötä mies

      Nuku hyvin. Viikonloppuna on tulossa hellettä, se on mukavaa. Juhannuskin kohta. Mun tekis mieli huolehtia susta. Semmo
      Tunteet
      68
      688
    9. Onko hän elämäsi rakkaus?

      Itse olen sitä mieltä että kyllä se näin taitaa nyt olla
      Ikävä
      54
      688
    10. Mies haluaisin sinun kanssa

      Rakkauslapsen. Hänestä tulisi tosi söpö ja fiksu.
      Ikävä
      63
      683
    Aihe