Tekisit jotain, joka piristää

On sitten vastavuoroista, ja muutenkin. Olen kuolla tylsyyteen ja ikävään. Jotain sulta, se piristäisi tosi paljon minua. Jotain sinulta, niin olisin monta päivää onnellinen. Nainen, se on niin, että tarvitsen sinua kipeästi.
16<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 16

Vanhimmat

Ei nyt onnistu. Ja en lähesty ennen kun jutellaan irl.

Äänestä

Olenko aiemmin onnistunut niin tekemään, miten?💛

Äänestä

En mitään muuta tahtoisikaan kuin tehdä hänet onnelliseksi. Kun vain tietäisin miten siinä onnistuisin.

Äänestä

Tää on hankala. Pitäis ainakin tietää mikä on sallittua piristystä

Äänestä
  • Häneltä kaikki, joka kielii lämmöstä ja läheisyydestä. Ihan kaikki hyvä.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Häneltä kaikki, joka kielii lämmöstä ja läheisyydestä. Ihan kaikki hyvä.

    Okei. Ei oo oikee henkilö. Jos olis ollu, olis tullu lista mitä ei missään tapauksessa saa tehdä

    Äänestä

Suukko suulle ja pitkä halaus. Kävellään ulkona käsi kädessä ja jutellaan. Halataan lisää.

Äänestä
  • Koska sirke?

    Äänestä

Tarvitsisi vähän lisätietoja. Keneltä haluat vastavuoroisuutta ja piristystä? Oletko itse muutaman viikon sisällä antanut ymmärtää kiinnostuksesi?

Äänestä

Näkemättömyys alkaa kasvattaa muuria, vielä muistan kuitenkin jotain. Kyllä sinä vielä minut hymyilemään saat.
Cream You are the sunshine
https://youtu.be/XSCjVdR8whY

Äänestä
  • Tietenki sunshine of your love tuo biisi siis

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Tietenki sunshine of your love tuo biisi siis

    Niin siis tuo sunshine of you love Creamilta, tuo surffiki tietenki piristää.
    https://youtu.be/zt51rITH3EA

    Äänestä

Voisitko kertoa vahvan tunnisteen minusta niin laitan viestiä, jos onnistuisin piristämään sillä, mitä
Kautta sen tahdot?

Äänestä

Tällaiset syyllistämisviestit eivät ole omalta rakkaaltasi. Kuulostaa lähinnä narsistin vinkumiselta. Toisen pitäisi jotain tehdä, mutta itse ei saa tikkua ristiin asian hyväksi.

Äänestä
  • Kävellään vaikka käsikynkkää

    Äänestä

  • Juuri samoin luin aloituksen- minäminäminä🤮

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

On sitten vastavuoroista, ja muutenkin. Olen kuolla tylsyyteen ja ikävään. Jotain sulta, se piristäisi tosi paljon minua. Jotain sinulta, niin olisin monta päivää onnellinen. Nainen, se on niin, että tarvitsen sinua kipeästi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu