vanhalta tantalta! vanhentunut pullero 😬
näytät nainen ihan
59
1470
Vastaukset
- Anonyymi
Mulla on peili ja tiedän tuon tarkalleen. Tällaista se elämä on. Tiedät ettet sä mulle kirjoita, kun en tunne ketään sairaita tyyppejä, mutta totta silti mun kohdalla.
- Anonyymi
* siis tiedän ettet sä mulle, sä aloittaja et tiedä mitään, harhainen reppis
- Anonyymi
Mikäs siinä, suurimman osan elämästäni olen ollut ihan mukiinmenevä. Joutaahan tässä jo tanttailla.
- Anonyymi
"Jos ei muoto miellytä,
niin ehkä katsot sydäntä."
Riepu-Anna. - Anonyymi
sen näkee vartalosta ja naamasta
kun nainen lakkaa saamasta- Anonyymi
Voihan olla niinkin ettei nainen halua saada.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Voihan olla niinkin ettei nainen halua saada.
Buulshit.
- Anonyymi
Sinäkö oot unelmien prinssi vai?
- Anonyymi
Ehkä näytän...mutta mieli on oikeissa mitoissa.🤭
- Anonyymi
Hittoako sä täällä murehdit toisten ulkonäköä 😡
- Anonyymi
Raskas elämä...
- Anonyymi
Kiitos.
Oli varmaan minulle. Kummasti kohensi itsetuntoa, joka jo muutenkin nollassa.
:'( - Anonyymi
Hyvää vuosikertaa sisältö paranee vanhetessaan. Sydän puhdasta kultaa. Kädet työhön taipuvat. Kroppa hyvin palvellut. Yllätkö itse samaan sisäiseen hehkuun.
- Anonyymi
Jopa jopa vanha vaan paranee mutta on se katkeraa joillekin en minäkään sinua halua.
- Anonyymi
Niin no mä olenkin mun oman murun pikkupalloromummeli hän rakastaa haluaa ja kyllä. Ostetaan kohta rollaattorit ja ajetaan kilpaa.
- Anonyymi
No sillai kai.
Ei ne sinunkaan jalkovälissä olevat kulkuset enää maan vetovoimaa ole voineet vastustaa, veikkaisin 😘- Anonyymi
😂😂😂
- Anonyymi
Repesin tälle..🤣
- Anonyymi
Vaan samalta tunnun kuin ennenkin ja huuleni yhtä makeat
- Anonyymi
Et säkään ihan nuori ole vaikka yrität.
- Anonyymi
So what?? Who cares anyway🤣🤣🤣 Mun tuttu on jo aikaa sitten sanonut ett näytän ikäistäni vanhemmalta ja ilme oli tyyliin nokka nyrpällään. Joo, mulla kuule on ihan omasta takaa suorien sanojen sanojat, ei ole liikoja luuloja omasta ulkonäöstä. On sanottu ett olen ruma ja luontaantyöntävän näköinen ja nuo sanat on tullut tutuilta. Joten mitä sitten, pitäiskö kysyä ett tapanko itteni nyt vai myöhemmin, sitähän tuo aloituksen kirjoittaja tahtoo jonkun itselleen tekevän.
- Anonyymi
Sinä taas 🤣🤣🤣
- Anonyymi
Aivan mahtavalta. Minua on sanottu ikäistäni nuoremman näköiseksi ja tästä hyvästä kuulemma pudotetaan vielä maanpinnalle ja sanotaan, ettei se olekaan niin. Sitten kyllä muserrun.
- Anonyymi
Haluatko kuulla hyvän jutun..... Säkin vanhenet ja sitten saat vuorostasi kuulla nuoremmilta totuuksia omasta koreasta kuorestasi😂😂😂😂
- Anonyymi
Kyllä, sun kannattaa ehottomasti ettii joku tuoreempi tapaus, mä löydän kyllä jonku jolle oon just hyvä. Hyvästi!
- Anonyymi
Olen vanha tanttapullero. Siksi mulla on muutamaa vuotta nuorempi mies
- Anonyymi
Ei ole päivää etteikö tule vastaavia pimahtavia otsikoita.
- Anonyymi
Jep ja kaikken herkintä on, kun lähes yhtä pimahtaneet fyysiset tai henkiset penskat kuvittelee, että joku nainen kirjoittaa tätä kiukkusaagaa.
- Anonyymi
Nää on näitä viestejä, joita en ymmärrä. Tahallaan pahoittaen monen mieli. Muuten ap kirjoitat haluttomuuspalstalla. Tiedätkö älä syytä omaa haluttomuuttasi ja kykenemmättömyyttäsi toisten ihmisten ominaisuuksilla kuten naisesi ulkonäöllä.
- Anonyymi
Ja silti aina niin haluttava. On se vaan jännä tuo karisma ja seksikkyys mussa, kun ikä ja kilotkaan ei sitä poista.
- Anonyymi
🤣Ootko katsonut peiliin? Näkyykö lattialla varpaat kumartamatta? Ja mikä tärkeintä, oppiiko vanha koira enää käytöstapoja? Mut haaveile sä niistä nuorista tyttölöistä ihan rauhassa... istas gubbe.
- Anonyymi
Ihmettelen vähän, miten monet naiset ovat vastanneet näin vastenmieliseen aloitukseen ja vielä omineet sen. Ei noin, naiset!
- Anonyymi
On siinä perääkin. Tai mulla ainakin on perää ja ikääkin.
- Anonyymi
Sinä oletkin aina ollut yhtä idiootti..ja mauton.
- Anonyymi
Ja sinä näytät muumien haisulilta.
- Anonyymi
😂😂😂
- Anonyymi
Siksi kaksi vanhaa sopii paremmin yhteen. Ovat hyväksyneet oman vanhenemisensa.
- Anonyymi
Missäs näit? Tai näitkö edes?😋
- Anonyymi
jes kerranki tuli totuus esiin ja niin oon
- Anonyymi
Peilistäkö näkyi?
- Anonyymi
Aloittaja, niin ja silti rakastat minua oikein intohimoisen palavasti, ethän muuten täällä koko ajan kirjoittelisi.
- Anonyymi
Olen ikääntynyt ja ryppyinen
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Olen ikääntynyt ja ryppyinen
Vanha löllykkä siis 😝
- Anonyymi
Riskit ihmiset kuuluvat riskiryhmään, riskien ihmisten ryhmään, erinäisiin riskiryhmiin erinäisissä erityistilanteissa.
Eipä ole koskaan tullut kuuluttua ylipainoisten joukkoon, taitaa sen sijaan aloittaja kuulua, onnea vaan tuleviin koitoksiin. - Anonyymi
tiedän mitä haluun sopivasti kuumaksikin ja taitavaksi sanottu.
- Anonyymi
Tulisitko tuon sanomaan suoraa mulle, et uskaltaisi tulla vaikka vähän yksinkertainen mies ehkä oletkin. Suotta vaivaat pikku päätäsi, sillä minkä näköinen olen.
Eihän se sulle kuulu, pistä kuule silmät kiinni ja jatka matkaasi! - Anonyymi
Kumipallona luokses pompimpim🥳
- Anonyymi
Nostetaan
- Anonyymi
On surullista etteivät aivosi ja tällaiset letkautukset ole loppuneet vieläkään. Tiedätkö mitä se kertoo sinusta itsestäsi? Moni asia implikoituu tyhmissä, kypsymättömän ihmisen kommenteissasi tuntemattomille ihmisille. Ymmärrän että ei voi muuta odottaakaan ihmiseltä jonka päivän hohto on juoda keppanaa taloyhtiön katoksessa ja kuseksia rakennuksiin kuin rakkikoira. Hyi!
- Anonyymi
Jatkan vielä, kuseminen toisten autoihin on myös mieleltään sairaan tekosia. Terve ihminen ei sellaista tee. Sinuna hakeutuisin hoitoon ja äkkiä. Näkeehän sinusta päälle päin ettet ollut paikalla kun aivoja jaettiin. Lähinnä tulee mieleen rikkinäinen käkikello joka kukkuu silmät tyhminä pyöreänä. Tuuli vain puhaltaa korvien välissä. Tiedätkö että paha saa aina palkkansa? Jos ei tuo kusiterrotismi lopu, teen ilmoituksen sinusta poliisille, taloyhtiön ihmisille ja isännöitsijälle. Olet vain juoppo rettelöitsijä jota kukaan ei tälle rauhalliselle asuinalueelle halua. Olisi jo korkea aika ottaa järki käteen kun ikäsi puolesta sinun kuitenkin pitäisi olla ns. "Aikuinen".
- Anonyymi
Miksei saisi näyttää,jos on vanha tai vanhentunut pullero? Ei kai se mitenkään sinulta pois ole,vai onko? Elämässä kuuluu vanhentua. Tuliko se sinulle yllätyksenä vai etkö peiliä omista? Uskonpa että omistat,et vaan tahdo vilkaista😄
- Anonyymi
Elämässä kuuluu muuttua vanhentuneeksi pulleroksi. Sen voi tehdä nyyhnyyh tai iloiten. Taidat kuulua nyyhnyyh piiriin😃tsemppiä!
Ketjusta on poistettu 9 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Rasismia kaikkialla näkevät ovat Suomen tyhmimpiä ihmisiä
ja monillahan kuluu myös mielialalääkkeitä, eli päässä on ongelmia. Mutta he eivät tajua kuinka paljon ja ihan todellis3577022Ei kahta sanaa etteikö Petteri Orpo hyväksy rasismia
Koska jatkaa hallituksessa rasistisen perussuomalaisiksi itseään kutsuvan puolueen kanssa. Se on Petteri Orpon arvomaai765997Mitkäs nuorisoporukat ovat toisia nuoria ryöstelleet (selvää rassismia)
No poliisi kertoo, että maahanmuuttajataustaisia ovat, ja isot porukat sillä yhden suomalaisen uhrin kimpussa on ollut j1955483Pitkän linjan yritysjohtaja: Suomen tapahtumat eivät ole Aasian kärkiuutinen
Viimeaikaista kohua on käytetty sisäpoliittisena lyömäaseena, Thomas Zilliacus sanoo. – Koska asiaa kuitenkin kommentoi844270Demarit ovat oikeasti törppöjä eli heikkoälyisiä
ja todistavat sitä päivittäin täällä lapsellisilla jutuillaan. Kauheasti on hehkuttaneet kuinka demarien kannatus vaan563476HS 12/25 kysely: persut romahti, demarit raketoi
Kyyti on kylmää persuleirissä, saattaa vetää siellä silmätkin viirulleen. Sen sijaan SDP:n puoluetoimistolla voidaan pok693427Perussuomalaiset eivät harrasta maalittamista kuten vasemmisto
Huomaa tässä keinotekoisessa "rasismi"-kohussakin kuinka vasemmistolaiset maalittavat Perussuomalaisia. Me emme vastaava63393Juuri Suomen valtamedian toimittajat teki "silmävääntelystä" sen kohun
ja ilmeisesti ottivat yhteyttä myös ulkomaisiin medioihin, että katsokaas tätä. Mutta Japanin medioissa on asiaan suhta593353Töppö-persut ovat todella tyhmiä
sen kertoo tämäkin avaus: "Persujen suosio vain laskee" Töppö-persu vaan unohtaa, että ennen tätä galluppia persujen kan373084Maataloustuet voi poistaa, naudan tuottajahinta pompsahtanut 25 %
Enää ei tarvitse veronmaksajien tukea, koska maajussi saa lihasta nyt hyvää hintaa. https://yle.fi/a/74-20198739132316