Päällesi ja kelliä kanssasi koko viikonlopun. Oon oottan vaa monta päivää, että pääsen sun sylii taas . En oo varma viel onnistuuks viikonloppun mut vähä kyllästyttää tää yksinäisyys ni saatan pussailla ja lyllyttää sun pääl. Mun tonnikalan eväsil. T.Ex-Tonnikalanainen melkee tekis miel jo nyt mutku oon niin väsyny et oot ollu vähä yltäkylläinen mulle viime näkemån.
Saatan mies viikonlopouna hypätä T.Ex-Tonnikalanainen
Anonyymi
3<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 3
Vanhimmat
No aika päällekäyvältä kyllä kuulostaa, mutta kaipa mä tuonki kestän kuin mies.
Taian jaksaa vaa makaa tös näin. Suyret oli suunnitekmat mut tuli ihan riittäväst viimeeks sunkaa ni nyt en sit tiiä koska jaksan taas. T.Ex-Tonnikalanainen.
Meneeköhän nyt sit jooa ens viikonlopouu. Mut jos haluut ni oin ehkä tejees jonkuu leivonnaisen tow sunnuntain et saat maistaa sit alkuviikist jos sit jää. T.Ex-Tonnikalanainen.
Voi olla et jää kyl kokonaakii sulle ja mulle et saa nähä.
Pitäusköhän mun käyä päiväunilke jis vaikka tuut halaamaa mues
T.Ex-Tonnikalanainen
Näin kwrran sellast haliunta ja ainii!
Kerroinko et näin unta jostaa Angeluna Jolien näkösest naisest sukkanauhat yms pääl ja se harrasti seksii jonkuu farkkuhemmon kans. Ja sitte! Se mies siis sen jälkee heitti sen ylösalasin nahkaruoski3nkaa kattoo ja sit selviskii et sil naisel ol7 menny jala5 ja se käytti pyörätuolii ja roikku sen pyörätuolinkaa katos siis ylösalasin. Ihanku kauhuleffaa ois katton. Jos yulis tollain telkkarist ni en jaksais ees kattoo
T.Ex-Tonnikalanainen
Se ei sovi että katselet muita.
Noh kattele vaan niitä jolinan näköisiä.
Pyh.