Joko on valmennusjohdolta tullut komento jättää kilpailu väliin, ettei doping paljastu vai mikä on ranteen rasitusvamman taustalla? Näemmekö huomenna uudistuneen robotin, joka on saatu puhdistettua kaikista epäilyttävistä "huulivoiteista"?
Johaug laistaa!
Anonyymi
3
114
Vastaukset
- Anonyymi
Hyvin kiteytit.
- Anonyymi
Ollut niin tanakka puudutus, että tunto alkaa palata vasta nyt.
- Anonyymi
Johaug muuten hiihti 30 km kisan rannetukien kanssa jos satuitte huomaamaan. Swix Triac Spps...
Oisko ollu parannettu malli, kun tuo eka on vähän monimutkainen.
Kannattaa muuten kokeilla hiihtoa Rukan moottoripyörähanskoilla joissa on se peukalohangan lepuutustuki. Saattaa joku saada ahaa elämyksen sauvojen hallintaan.
Norskit on tässäkin askeleita edellä.
Naisilla ranteet lujilla näillä kisatiheyksillä.
Mut puhukaa vaan paskaa.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1672774
- 2012027
- 711756
- 921648
Oletko kertonut jo muille tunteistasi?
Ystävillesi esimerkiksi? Minä en ole vielä kertonut kenellekään tästä meidän jutusta.491643Kesä, kesä!
Veikkaan, ettet juuri nyt ikävöi minua, ehket enää koskaan? Näkemättömyys on laimentanut tunteet, ja katselet iloisena k91481- 811174
- 811070
- 951029
Miksi sanotaan että Suomella on suuri armeija, tykistö jne.
Asioita tarkemmin seuranneet tietävät että tuolla Ukrainassa palaa kuukaudessa sen verran mitä Suomella on kokonaisuudes194987