miks kukaa ei kiinnostu????????

miks kukaa jätkä ei koskaa haluu alkaa ne sanoo vaan et oot ihan huora tai jotain tollast ja sit vaa nauraa........miks ne on sellasia.....?????
8881
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Ei kaikki oo sellaisia!!!
Et vaan oo tavannu ketään mukavaa jätkää.
Ei oo kiva ku heti alat yleistään asiaa...

Äänestä

jos ne on vaa hölmöi, sinä ansaitset parempaa. Ja varmasti löydät vielä itselesi hyvän kumppanin :)

Onnea.

Äänestä

..koska kukaan niistä ei ole vielä millään tasolla valmis seurustelemaan. Ei fyysisesti eikä henkisesti (kuten tuosta huoraksi-haukkumisesta voi päätellä). Odotteleppa muutama vuosi..kenties sitten.

Äänestä
  • Nuohan on vasta pikkupoikia, ei ne ees tiedä mitä huora tarkottaa. Jos säkällä tietää niin ne haluu vaan halventaa ja saada huomiota. Kyllä sinustakin kiinnostuu pojat ihan takuulla, ehkä on kiinnostunut jo mutta et vaan tiedä siitä.:) Oo vaan oma ihana ittes äläkä vedä mitään roolia niin ihan varmana tärppää.

    Äänestä

Ehkä ihmisten jotka puhuu "alkamista" ei tarvitse vielä seurustella... Tai tos iäs siit ei pidä murehtia! On niin paljon muuta.

Äänestä

oisko sen takia että olet n 11-13 vuotias? ei tuossa iässä kannata vielä miettiä tuommosia. käy muuten pian niinku sille yhelle joka tuli raskaaksi 13 vuotiaana (jos ei sitten ollut provo)...unoha ne vielä.. sanotaan.. 3ksi vuodeksi.

Äänestä
  • Kyllä tuota huorittelua ilmenee vielä lukiossaki. En ainakaa omasta milestäni oo mitenkään huorahtava, pukeudun lähinnä sporttisesti ja oon oma kuvottava itteni 24/7, ja silti saa kuulla kaikkee tosi kehittävää kommenttia itestään lähes päivittäin. Eikä kukaa oo oikeesti kiinnostunu.
    Mutta oon päättänny, että sellaset lapselliset apinat ei oo mun arvosia ja jos en kelpaa kellekkään tämmösenä ku oon, ni ei sitte väen vängällä. Kyllä elämässä on kaikkee muutaki paskaa mitä murehtia.

    Äänestä

Ne poikaset ei oo tainnu oppia viel perusasioita suhteista..ei kaikki pojat tosiaa oo tollasia paskiaisia..itse en ainakaa edes kehtais haukkua muijaa huoraks..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


toivoton kirjoitti:

miks kukaa jätkä ei koskaa haluu alkaa ne sanoo vaan et oot ihan huora tai jotain tollast ja sit vaa nauraa........miks ne on sellasia.....?????

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu