totuus.....................

Anonyymi

Koko koronavirus on eliitin salajuoni tavallisten ihmisten orjuuttamiseksi ja rokotekampanjassa annetaan seurantasiru jokaiselle.Ja 5G:n avulla voidaan lukea ajatuksia ja sillä saadaan väärän mielipiteen omaavat myrkytettäviksi sairaalassa.

Älkää käyttäkö maskia ja uskoko koronan vastaisia toimenpiteitä.

6

135

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuo on totuus! Tuulimyllyjen lähellä epäilyttäviä eläinten kuolemia (johtuu matalataajuusäänistä), 5g siruja valmistetaan salaisissa maanalaisissa tehtaissa, josta ne kuljetetaan rokotetehtaille. Tietoa on! Miksi monet maat on lopettaneet rokotukset? Siksi että TOTUUS on tullut ilmi! Sairaaloissa on kuollut sinne vietyjä rokotettuja epäilyttävissä olosuhteissa. Jos maskit auttaisi, tämä keksitty korona olisi jo ohi! Ainoa taho joka laittaa vastaan tähän hulluuteen on Perussuomalaiset! Äänestä PS ehdokkaita, niin saadaan rahan tuhlaus hulluus loppumaan, yrittäjien asiat kuntoon ja töitä suomalaisille! Näin on!

      • Anonyymi

        Ensi hoidoksi suosittelen tuoretta lihatsuu kahel nakeil, sit maski naamaan ja lääkärin vastaanotolle.


    • Anonyymi

      Ajatustenluku persujen päästä on mahdotonta.

    • Anonyymi

      Todennäköisesti maskia paljon parempi suoja koronaa vastaan on laadukas ja hyvä ruokavalio sekä riittävän vahvat vitamiinit (Pispalan Woiman sivuilla hyvä kirjoitus vitamiinien vahvuuksista ja laatueroista). Huono yleiskunto sekä heikentynyt vastustuskyky tekee koronasta vaarallisen monille vanhuksille ja siksi sitä vastustuskykyä olisi tärkeää vahvistaa mahdollisimman hyvää ja laadukasta ruokaa syömällä.

      • Anonyymi

        Rojua kitusiin ja pumppaamaan, - siinä maan johtavan virologin Ano-muumin neuvot.


    • Anonyymi

      Ne jotka eivät käytä maskia voivat maksaa itse sairaanhoidon jos hoitoon joutuu. Kaikki jotka näihin salaliittoteorioita uskoo, voi varata maksamaan hoitoonsa. Kolmatta viikkoa kun korona takia makaat teholla alkaa ymmärtämään ettei pask....a kirjoittele.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Riikka ei suostu laskemaan bensan hintaa

      Sanna laski esimerkiksi sähkön arvonlisäveron 10 prosenttiin, jonka Riiikka anosti 25,5 prosenttiin. Sannan aikaan bens
      Maailman menoa
      128
      3583
    2. EK: Suomi tarvitsee vuosittain 45 000 maahanmuuttajaa

      Senpä takia Riikkakin laulaa sen lauluja kenen leipää syö. Viime vuonnahan Suomeen muutti 50 tuhatta ulkomaalaista. htt
      Maailman menoa
      225
      2568
    3. Kesäaika on normaaliaika...

      ...siten illalla on valoisaa tunnin pitempään, on sitten kesä tai talvi. Voi nauttia päivän jatkumisesta. Kuka nyt aamul
      Maailman menoa
      214
      2005
    4. Uusin tutkimus: Suomi on maailman toiseksi vähin rasistinen maa

      taakse jää mm. Ruotsi(7) ja Norja(8). Martin Paasi(kok.): Kumoaa vasemmiston väitteet. Kansainvälinen vertailu osoitta
      Maailman menoa
      64
      1857
    5. Ähtärin päättäjät

      Nyt tulee kutsu leivättömän pöydän äärelle. Syytteet nostetaan. https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/cef83309-0a1b-4fcd-9b
      Ähtäri
      53
      1232
    6. Ketkä 8 Ähtärin luottamushenkilöä saivat syytteen virka_aseman väärinkäyttämisestä?

      Nyt näiden valtuutettujen nimet esiin, kiitos! Nämä henkilöt pitää yksinkertaisesti laittaa syrjään Ähtärin kaupunginva
      Ähtäri
      21
      1033
    7. Tulen hulluksi hänestä

      Hän on vanha ja varattu. Mutta olen ihan hulluna häneen. Haluan hänet omakseni. Haluan olla hänen kanssaan ajasta ikuisu
      Ikävä
      67
      1027
    8. Miltä tuntuu kun

      On asioita joita ei rahalla voi ostaa?
      Ikävä
      109
      899
    9. Koulussa puukotus

      Tapuli kaupungissa, ollaanhan me maailman onnellisin kansa. Voi puhäjysäys.. millä mittarilla onnellisuus on mitattu,, p
      Helsinki
      28
      835
    10. Ensimmäinen kuukausi palkatatta

      Siis ei jumankauta näitä kokoomuksen ehdoituksia. Nytkin joku Otto Meri ehdoittaa, että ensimmäinen kuukausi pitäisi ty
      Kansallinen Kokoomus
      73
      808
    Aihe