totuus.....................

Anonyymi

Koko koronavirus on eliitin salajuoni tavallisten ihmisten orjuuttamiseksi ja rokotekampanjassa annetaan seurantasiru jokaiselle.Ja 5G:n avulla voidaan lukea ajatuksia ja sillä saadaan väärän mielipiteen omaavat myrkytettäviksi sairaalassa.

Älkää käyttäkö maskia ja uskoko koronan vastaisia toimenpiteitä.

6

113

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • Anonyymi

      Tuo on totuus! Tuulimyllyjen lähellä epäilyttäviä eläinten kuolemia (johtuu matalataajuusäänistä), 5g siruja valmistetaan salaisissa maanalaisissa tehtaissa, josta ne kuljetetaan rokotetehtaille. Tietoa on! Miksi monet maat on lopettaneet rokotukset? Siksi että TOTUUS on tullut ilmi! Sairaaloissa on kuollut sinne vietyjä rokotettuja epäilyttävissä olosuhteissa. Jos maskit auttaisi, tämä keksitty korona olisi jo ohi! Ainoa taho joka laittaa vastaan tähän hulluuteen on Perussuomalaiset! Äänestä PS ehdokkaita, niin saadaan rahan tuhlaus hulluus loppumaan, yrittäjien asiat kuntoon ja töitä suomalaisille! Näin on!

      • Anonyymi

        Ensi hoidoksi suosittelen tuoretta lihatsuu kahel nakeil, sit maski naamaan ja lääkärin vastaanotolle.


    • Anonyymi

      Ajatustenluku persujen päästä on mahdotonta.

    • Anonyymi

      Todennäköisesti maskia paljon parempi suoja koronaa vastaan on laadukas ja hyvä ruokavalio sekä riittävän vahvat vitamiinit (Pispalan Woiman sivuilla hyvä kirjoitus vitamiinien vahvuuksista ja laatueroista). Huono yleiskunto sekä heikentynyt vastustuskyky tekee koronasta vaarallisen monille vanhuksille ja siksi sitä vastustuskykyä olisi tärkeää vahvistaa mahdollisimman hyvää ja laadukasta ruokaa syömällä.

      • Anonyymi

        Rojua kitusiin ja pumppaamaan, - siinä maan johtavan virologin Ano-muumin neuvot.


    • Anonyymi

      Ne jotka eivät käytä maskia voivat maksaa itse sairaanhoidon jos hoitoon joutuu. Kaikki jotka näihin salaliittoteorioita uskoo, voi varata maksamaan hoitoonsa. Kolmatta viikkoa kun korona takia makaat teholla alkaa ymmärtämään ettei pask....a kirjoittele.

    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Miksi persut eivät häädä mamuja pois Suomesta?

      Sitä vartenhan persut äänestettiin valtaan. Nyt valta on persuilla. Mamut nostaa työttömyyskorvauksia. Persut huutaa mam
      Maailman menoa
      244
      6176
    2. Eduskunnan setämiehet eivät häiritse

      Porvariston sedät kertoivat kuorossa, että eivät tiedä häirinnästä mitään.
      Maailman menoa
      55
      5007
    3. KL - Sähköautoilu aiheuttaa lisäkustannuksia muille tehopiikkimaksujen muodossa!

      Kauppalehti 15.1.2026 Kommentti / Sähköautoista tuli ongelma – Uusi ”vero” uhkaa Kun perhe ostaa sähköauton ja laittaa
      Hybridi- ja sähköautot
      10
      4306
    4. Jaguar i pace sähköauto hajosi. Jopa 100 tonnia akun vaihto. Edullisia kilometrejä

      https://www.iltalehti.fi/autouutiset/a/fcaa5ae4-c04d-414d-ac54-dab991758b2e Tuo että sähköautossa ei lämmitys toimi on
      Hybridi- ja sähköautot
      12
      3051
    5. Sanna Marinille pedataan paluuta pääministeriksi?

      Näyttäisi mylly lähteneen käyntiin nyt toden teolla. Nykyiset oikeistodemarit haukutaan vasemmistodemareiden toimesta ni
      Maailman menoa
      124
      3042
    6. Muistakaa demarit, että TE petitte, ei vihreät tai vas.liitto

      Te veitte eduskunnasta turvallisen tilan, veditte sen viemäristä alas. Te demarit, itsensä ylentäneet moraalinvartijat,
      Maailman menoa
      81
      2517
    7. Silminnäkijät kertovat IS:lle useista törkeistä SDP:ssä tapahtuneista häirintätapauksista.

      https://www.is.fi/politiikka/art-2000011749874.html Silminnäkijöiden Iltasanomille kertomusten mukaan SDP:ssä on tapahtu
      Maailman menoa
      121
      2466
    8. Nainen, kaiken aikaa olin yläpuolella

      Ja olen edelleen kaiken yläpuolella. Ja niin on aina oleva. :/
      Ikävä
      190
      1699
    9. Oletko ollut

      Oletko omasta mielestäsi ollut sokea asioille?
      Ikävä
      46
      1659
    10. Bussipysäkki katos!

      Mitäpä mieltä uudesta katoksesta?
      Suomussalmi
      69
      1476
    Aihe