Voisit jo mies erota.

Minulla on suunnitelmia ja valitettavasti naisesi on kolmas pyörä siinä, joten horioppia ja laitahan lusikat jakoon.
21<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 21

Vanhimmat

Sellaiset päätökset irl eikä palstalla.

Äänestä
  • Irl irl

    Äänestä

Älä kyllästy odottamaan, saattaa siinä yksi elämä vierähtää 😉

Äänestä
  • En odota mitään, vaan vaadin tämän tapahtuvaksi tämän kuun loppuun mennessä keskiyön kellon soidessa viimeistään kiitos.

    Äänestä

Vaikka laittaiskin niin virheen tekisi. Mies jolla on ollut eka perhe lapsineen tulee aina rakastamaan sitä vaikka minkä bimbon pauloihin olisi joskus horjahtanut. Ykköspaikka ei miehen sydämmessä koskaan tule siten olemaan sinun satasella. Saat siitä ehkä kolmanneksen

Äänestä
  • Jos sitäkään. Hetken huvitus 😂

    Äänestä

  • En tunnista bimboa, neeext.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jos sitäkään. Hetken huvitus 😂

    Ihmiset eivät ole mitään huvipuistolaitteita, sinä kaikesta päätellen olet niiden vähän hitaimpien junien vakioasiakkaita, pysy siellä vaan.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ihmiset eivät ole mitään huvipuistolaitteita, sinä kaikesta päätellen olet niiden vähän hitaimpien junien vakioasiakkaita, pysy siellä vaan.

    Sä itse olet niin hidas, että et tunnistanut kumpi noista on aloittajan vastaus.
    Mä sivusta tunnistin kyllä.

    Äänestä

Huono yritys ap. Mä en välitä mitä paperit sanoo. Hänellä on mun sydän ja mulla hänen.

Äänestä

Hauska aloitus. Kiva nähdä miten tosikot tästä sekoaa :) Seuraan tilannetta.

Äänestä
  • Ottaako joku tosissaan nää hourupalstan jutut? Ei kai 😂

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ottaako joku tosissaan nää hourupalstan jutut? Ei kai 😂

    Aloitus on juuri niin sekopäinen, että se on totta.

    Äänestä

  • Nyt menee jännäksi! Trilleriä!

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Ottaako joku tosissaan nää hourupalstan jutut? Ei kai 😂

    Täällähän käydään lähinnä loukkaantumassa ja nostamassa itseään jalustalle kertoen miten huonoja muut on. Varatun miehen tavoittelija on täällä niin hui hui.

    Äänestä

Nuo sun madonluvut saa vähän miettimään että ollaanko tässä menossa ojasta allikkoon.

Äänestä
  • Se on vain pintaa, minkä oikea tunnistaa kaikesta törkeydestään. Ripaisulla totuutta...

    Äänestä

  • Jonkun randomin höpinätkö? Olisin loukkaantunut jos hän olisi täällä ja luulisi kaikkia noita miehelle suunnattuja provo ja kirjoittamiseni.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Jonkun randomin höpinätkö? Olisin loukkaantunut jos hän olisi täällä ja luulisi kaikkia noita miehelle suunnattuja provo ja kirjoittamiseni.

    Loukkaavaa on kuvitella että joku haluaisi sellaisen hiiren miehekseen mitä aloituksessa tulee ilmi.

    Äänestä

Erottu on jo, missä luuraat?

Äänestä
  • Piilossa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Minulla on suunnitelmia ja valitettavasti naisesi on kolmas pyörä siinä, joten horioppia ja laitahan lusikat jakoon.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu