Hommasin koiran

Ja toivon että kaikki sivistymättömät koiravihaajat ymmärtävät väistää pyörätiellä,
kyllä sen polkupyörän kanssa saa hypättyä talitusnatun ylitse.
Eikä kiinnosta lukea mitään ruuneperintorttuvitsejä, en kerää torttuja.
3<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Perkeles, nih

Äänestä

Ja tietysti puree vaan leikillään.

Äänestä
  • Koira osoittaa pitävänsä ihmisestä puremalla.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Ja toivon että kaikki sivistymättömät koiravihaajat ymmärtävät väistää pyörätiellä,
kyllä sen polkupyörän kanssa saa hypättyä talitusnatun ylitse.
Eikä kiinnosta lukea mitään ruuneperintorttuvitsejä, en kerää torttuja.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu