Oletko ylpeä? Kasvatit kaksi käytöshäiriöistä tytärtä, jotka ovat pilanneet monen ihmisen elämän! Syyllistyneet mm. tapon yritykseen. Mitä sinä teit? Ostit heidät vapaaksi rahalla rikoksesta. Oletko ylpeä? Lisäksi tuhosit miehesi ja poikasi elämän juopottelulla ja pahuudella. Kuinka monta kertaa miehesi oli sinua jättämässä juopottelun ja mielenterveysongelmien myötä? Oletko ylpeä teoistasi? Kykenetkö edes ymmärtämään tekojasi ja niiden vaikutusta ympäristöön? Nyt tämä sairas perintö jatkuu tyttärissäsi ja heidän lapsissaan.
Oletko ylpeä?
6
63
Vastaukset
- Anonyymi
Kannattaa pitää huoli vaan omista asioistaan, se koko juttu oli absurdi, yrittivät saada itsepuolustuksen näyttämään väkivallalta. Tyttäret on ehdottomasti parasta mitä olen elämässäni saanut aikaan, he tulevat vielä menestymään elämässään. Kotonaan kukin lienee saa tehdä mitä ikinä haluaa.
- Anonyymi
Pidän huolen, että totuus sinusta sekä tyttäristäsi tulee julki. Et pääse enää totuutta pakoon! Ihmishenki taitaa olla sinulle pelkkä vitsi????
- Anonyymi
Olen ylpeä
- Anonyymi
Sinun edessäsi olen ylpeä.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Sinun edessäsi olen ylpeä.
Tyttäret on parasta A luokkaa
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tyttäret on parasta A luokkaa
A-luokan h*roja!
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Israel aloitti 3. maailmansodan
https://www.is.fi/ulkomaat/art-2000011297979.html Israel se sitten aloitti näköjään kolmannen maailmansodan.5384488Kaksi vuotta
Sitten mä ihastuin suhun päätä pahkaa, kun meillä klikkasi heti ekasta päivästä lähtien. Et varmasti tunne samoin ja tek183601Nainen, meidän talossa on säännöt
1. Mies on aina oikeassa. 2. Ei vastaväitteitä. 3. Mäkättäminen kielletty. 4. Suhde on tärkein. 5. Ei salaisuuksia. 6. E2842322Raamatun kiroukset ja uhkaukset osoittavat sen ihmisperäisyyden
"Se sanotaan galatalaiskirjeessä, että jos joku levittää väärää evankeliumia: "...jos joku julistaa teille evankeliumia4762189Miksi me ei mies voida edes viestitellä irl?
En odota enkä vaadi mitään, voitaisiin vain olla yhteyksissä jollain tapaa ihan oikeasti.881525- 1571383
Onko kenellekään muulle käynyt niin
Että menetti tilaisuutensa? Kaivattu oli kuin tarjottimella, osoitti kiinnostusta vahvasti, silmät ja olemus täynnä rakk1071382Oliko Farmi-finaalitehtävät mielestäsi tasaveroisia Lloydin ja Johannan välillä?
Onnea Farmi-voitosta, Lloyd. Et tainnut olla ihan kaikkien suosikki, mutta puskit voittoon! Oliko finaalitehtävät miel641301- 651234
- 841144