Stefan halunnut rauhoittaa Sofiaa näyttämällä, että urheilee ym, ei ole pubeissa ryyppäämässä ja naisissa.
Hienosti ajatelty!!
Upea pari! ❤❤
Hienosti ajatelty!!
Upea pari! ❤❤
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Ketjusta on poistettu 3 sääntöjenvastaista viestiä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Ei voi olla bubeissa koska ne on kiinni kaikki, luuletko et Stefan yksin nököttää yötä päivää mökissään.👏😈
Stefan osti Sofil kalliit laskettelu sukset ja monot, eipä naista kiinosta moinen toimi ollenkaan.Todella harmi juttu, kyllä olis hyvä et harrastaisivat edes jotain yhdessä.
Ei kai Sofia kesken töitten voi lähteä Leville. Sinä varmaan hyppäisit just lähtemään, vaikka mikä työ olisi kesken, kun Stefu vaan vinkkaisi.
Hahaa etätöitä voi tehdä, elä keksi omias.
Dubaissa kyllä viihtyi ja olisi vieläkin, jos Stefan olisi maksanut oleskelut.Eipäs työt tullu mieleen silloin ollenkaan.
Naista ei kiinosta Levi Hanko eikä Kivenlahti ja sillä selvä asia.Hotlassa makaa syö ja nukkuu vaan.
Kuvauksia ei voi tehdä etänä, kun on ulkopuolisia mukana. Kyllä Sofia vielä sinne menee, ole huoletta, sitten voitte taas hulluna huutaa, kun pääsi Leville. Sellaista se on, kun ei ole omaa elämää teillä.
Joo ja näillä jotka keksii kaiken näköistä ihme rakkaussoopaa joka jutusta on sitten niin täydellinen elämä. Ainakin jotain romantiikan puutetta ilmassa..
Tuskinpa filmiporukka olisi etätöihin matkustanut mukana. Itse keksit omiasi.
Viikon filmasivat Dubaissakin, loput lomaa, että se siitä.
Palstalla on yksi menneisyyteen juuttunut mummeli, joka kirjoittaa aina filmaamisesta 50-luvun tyyliin. Hän on myös Sofian innokkain ihailija.
Mitään filmiporukkaa ei ole eikä tule. Yksi kuvaaja kerrallaan on tehnyt Sofian "tv-sarjaa".
Paikallinen free kuvasi Dubaissa parit aavikkoajelut ja basaarissa pyörähtelyn ilman maskia.
Joo. Tosi hieno suhde, kun pitää todistella ja rauhoittaa toista, että ei ole ryyppäämässä ja naisissa ? Erikoinen käsitys upeasta parista ja parisuhteesta.
Jonkun kommentoijan pikkuaivojen tuotosta nuo todistelut ja sinulle uppoo kuin häkä.
Pidät totena joka aivopierun, voivoi.
Sofiakin haluaa näyttää että urheilee. Laittanut stoorin juoksupätkän jossa juoksee paksu toppatakki avoimena päällä.
Matkii nyxän exää.
Pakon edessä täytyy jotain esittää kun ei pääse kuntosalin peilin eteen kuvaamaan itseään. Nyt tilaa samat valmisateriat ovelle mitkä ovat Eskolla olleet jo pidemmän aikaa. Mutta tämäkin pakosta kun ravintolat ovat kiinni eikä voi niitä dinnereitä kuvata. Se erittäin tärkeä viini- tai sampanjalasi kädessä -kuvakin piti ottaa "koti"sohvalla.
Näytti ensin Martinalle, että uusi elämä alkoi. Sitten muisti että on Sofian kanssa ja ilmestyi pirun kuva instaan, eli ratkesi saman tien ryyppäämään.
Nämä jutut on niin kaukana totuudesta, ettei tiedä itkisikö vai nauraisiko.
Höpö höpö Sofia vihaa kylmää saati hiihtää🤣Ei osaa ei. Mutta mutta Mara antaisi kaikkensa,kun nyt saisi tuolla olla.
Mara pääsee Leville silloin kun haluaa.