Sidetalking

kopkop

Linkittäkääs sivut missä ois ohjeet N-Gagen modaukseen et saa puhelimen "normi" puhuttavaksi.

3

451

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • mut ei linkkii

      Poraat vaan taka kanteen reiän. oon itekkii tehny ja hyvin toiminu

    • Pondi

      Tuota modia en suosittele, sillä kun olet porannut laitteeseen kuulokkeen kohdalle taakse ja takakuoreen reiän, et saa siitä enää paljon mitään kun menet sitä myymään taikka sitten vaihtamaan kännykkäliikkeeseen.

      Toisinsanoen: Kännykän arvo laskee romahdusmaisesti(vähänniiq WTC) tämmöisten modien myötä. Pahinta on, että reikä porataan myös runkoon, jolloin tuosta modista jotain hyötyä on, ja tällöin se arvo vasta putoaa. Muutenhan itse kuoria on helppo ostaa uusia, mutta runkoa on mahdotonta vaihtaa.

      • Pondi

        pistät äänen voimakkuutta vähän lisää ja sitte puhut vaan normaalissa asennosta, ni kaikki kattoo korkeintaan, että "eikös tuolla pitänyt puhua silleen vammasesti?" Käytän itte tätä juttua niin ei tytöt enää tirsku vieressä. Sittenhän on se handsfree, jolla ei tartte edes pitää puhelinta kädessä. Silloin tosin kaikki kattoo, että onko tuolla raukalla skitsofrenia. No hehheh... omista kokemuksistani vain puhun... näin on kyllä kuulemma ollut muillakin.


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Kuhmossa rallit alkoi ennen aikojaan

      Paettiin polliisia törkeästi? Se tuo rallikiima on näemmä saavuttanu paikalliset tommi mäkiset kiljupäissään auton rat
      Kuhmo
      33
      1279
    2. Kaste tulisi tehdä apostolisella tavalla Ap. t. 2:38 mukaan

      Apostolit eivät kastaneet kolminaisuuden nimellä vaan Jeesuksen alkuperäisen käskyn mukaisesti: Ap. t. 2:38 Niin Pietar
      Kaste
      69
      1085
    3. Tuleeko tästä

      Enää mitään. Voiko mitään enää korjata?
      Ikävä
      104
      926
    4. 41000 kavallettu rahaa

      uutisoi Kaleva ja iltasanomat vuosina 2020-2022 välisenä aikana hävinnyt toi summa tuomittu nainen 1971 syntynyt.
      Pyhäjärvi
      35
      848
    5. Kerro minulle

      Miksi teit niinkuin teit? Miksi kielsit tunteesi minua kohtaan. Miksi et halunnut että tiedän oikeasti mitä tunnet. Etkö
      Ikävä
      56
      719
    6. Tietäisitpä vain mitä se

      yksikin on susta puhunut :) j
      Ikävä
      42
      716
    7. Mitä muutoksia tekisit

      kaivatullesi? Miten on? Muista olla REHELLINEN 📸
      Ikävä
      46
      665
    8. Se riisuu suosimasi paatoksen, paljastaa egosi tyhjäksi

      Idän fisosofian vihaaja kirjoitti: "Muuten tämä idän-uskontojen mekaniikka hävitää ja hautaa tästä kaiken hyvän paatoks
      Hindulaisuus
      302
      656
    9. Fantasioista

      Suurimmalla osalla meistä on jonkinlaisia eroottisia fantasioita. Miten sinä suhtaudut fantasioihin? Ruokitko niitä vai
      Sinkut
      94
      652
    10. Olet sinä ihana

      Muttei sua taida kiinnostaa muu kuin sun työ:(
      Ikävä
      29
      625
    Aihe