Hei.
Onko kenelläkään kokemusta ^?.
Itsellä nyt viikko rv 11 lopuillaan ja eilen alkoi vuotamaan kirkasta verta jota pyyhkiessä vessakäynnin yhteydessä tulee ihan näkyvästi ja nyt aamulla pienehkö tumma hyytymä ja kuukautiskipumainen tuntuma vatsalla sekä pää kipeä.
Kuukausi sitten oli myös tälläistä ja se alkoi ruskealla tuhru vuodolla joka muuttui punaiseksi ja tätä kesti viikon jonka jälkeen tein varmuudeksi positiivisen testin.
Nämä vuodot säikäyttävät, mistäköhän tällainen voisi johtua?
Olen ottanut selvää veren purkaumista ,etisestä istukasta jne kun kummastuttaa että mistä tämä veri raskaana ollessa oikeein saa alkunsa ja tulee..
Eka ultra olisi ensiviikolla.
Mikäli olisi keskenmeno niin kipu olisi varmaankin kovempaa ja vuoto verroin runsaampaa..
Onko muilla ollut tälläistä ja kuinka raskauden käynyt?
Valekuukatisetko?
Anonyymi
0
51
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1443641"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?722206Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin
Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p641938Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am971911- 191869
Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.91714Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m171581- 791564
Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111370Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!
Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu1251353