En ollutkaan kirjoitellut mitään koskaan tänne vaan harha peitti pääsi sydämesi? 🙏
Helpottiko kun huomasit...
Anonyymi
20<50
0Äänestä
Muut lukivat myös
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 20
Vanhimmat
Mutta me, minä ja Rakkaani, olemmekin kirjoitelleet 😘
Nii kuka se Jonnan rakkaus on kuin minä
No mutta hianoa, jatkakaa rauhassa 🥰
Jonna, Joanna.. Lisätääs kirjaimii..
Johanna se tietysti on nyt sitten teko syy olla mustasukkainen mutta ei se mitään. Käyn nussii häntä siihe asti kunnes suostut täyttää ne paperit mistä sulle sanoin jo vuosi sitten.
Talon kauppakirjat, nii sit 💥
Mistä ostat talon
Höpö höpö, mehän tässä, loistavani..
Ja nytkin kirjoitit! Sinulla itselläsi näyttää olevan harha, että joku täällä luulee sinun kirjoittelevan...eli toisin sanoen kuvittelet jotkut kirjoitukset hänen kirjoittamakseen
Sinä olet minun ja vain ja ainoastaan minun
Ja miten tämä liittyy mihinkään?
No kerrohan kenen minä olen? Kiinnostais kyllä tietää
Etkö huomannut, et jäit jo aiemmin valheistasi kiinni? Tämä todistaa vain senkin, et sinut on helpompi unohtaa, kun sinusta ei löydy mitään sellaista hyvää, miksi sinua haluaisin muistella, harmittava muisto, jonka olisin mielelläni jättänyt kokematta.
Miten olen valehdellut sulle. En ole ollu hänen kanssaan ikinä enkä ole myöskään pettänyt missään suhteessa ketää joten jos et huumoria ymmärrä kun mun viestejä luet nii ei ole mitään mun syy jos et huumoria ymmärrä. En ole kiinnostunut hänestä enkä muistakaa. Ainoastaan sinut haluan rakkaus j. Ja sinulle olen uskollisesti ja sinulla on mun sydän, sinä senkin rosvo, kun mun sydämeni noin veit ja en ole vielä saanut takaisin mun sydäntä kun se on sulla. Rakastan sinua 💘💘💘💘💘💘💘💘💘💘
Kirjoittele tunnisteilla niin ei tule näitä turhia kirjoituksia. Anteeksi sinulle!
1 3 3 3 (S)
Ja sinulla sitten on puhdas omatunto, no ohhoh sanon ma.
Sehän se kun ei tiedä mistä sitä tietäis, jos vaikka joku palkannu jonkun muun puolestaan kirjoittelemaan ja mitä sekään lopulta hyödyttää, no ehkä palkka siitä. Miten lie.
No ihan miten vaan, voidaanhan me teeskennellä ettei täällä koskaan oltukkaan, mutta yritähän sitte siellä livessä pitää se pokkas vähä paremmin, laita vaikka maski ja aurinkolasit niin ei näy jo kilometrin päähän se sun virnuilus.
Kokeilen 😆☺😉😘