Kalajaska lehti

Asenteellista uutisointia vuodesta ?
597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Niin harvoin nykyään ilmestyy että kaikki uutiset vanhoja. Kyllä taidan lopettaa koko lehden tilaamisen.

Äänestä

Aika oli ja meni...

Äänestä
  • Viherkeskustavasemmiston äänitorvi.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Viherkeskustavasemmiston äänitorvi.

    Päätoimittaja kulkee täysin kepun talutusnuorassa.

    Äänestä

  • Anonyymi kirjoitti:

    Päätoimittaja kulkee täysin kepun talutusnuorassa.

    oli tarjous oikein 10e kuukausi,eli neljänumeroa a hinta 2,5e onpa kallis tarjous vanhoista tiedoista,ja mainoksista,

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Asenteellista uutisointia vuodesta ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu