Pahus. Sivua ei löytynyt.

Sellaista täällä kertaa.
5<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

Kaikki on jo myyty ja kiireellä :)))

Äänestä
  • Minst kannattaa myt muuten otetaan pois sairailta

    Äänestä

Ovat ryökäleet hukanneet sen!

Äänestä

Tämä on ollut melko epävakaa avautumaan jo aika kauan aikaa. Aikaisemmin toimi normaalisti. Tosi ärsyttävää odotella ja yrittää aina uudelleen.
En tiedä mistä johtunee, mitä lie muutoksia tehneet suomi24 palvelimelle, kun niin epävakaasti toimii. Toisinaan siihen kyllästyy eikä viitsi mennä ollenkaan koko sivulle. Saisivat korjata normaaliksi.

Äänestä

Kirjastosta löytyy sivuja, ihan sivukaupalla.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Anonyymi kirjoitti:

Sellaista täällä kertaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu