Tunetusta

mistähän vois kysellä jotain osia fiat merkkiseen henkilö autoon malliltaan tipoon ???

ei paljon löydy mistään tietoa tai mitään koko asiasta jotka sopisivat kyseiseen malliin.

ja mistähän vois ostaa madallus sarjan ??? ja paljonko ois hintaa ??? siis liikkeestä !
1214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

Zenderin korisarjaa saa ihan suomestakin, vähän nettiä vaan selailee..
madallus.. itse en omaan tipooni sitä aio tehdä, sillä minusta keula ottaa jo nykyiselläänkin tarpeeksi usein maahan. Vaihda alle aluksi vaikka 14" 185 renkaat etehen, hieman kapeammat taakse..
sitten vaihdat vaikka kaksilitraisen Tempran jarrut alkuperäisten tilalle. Itse lähtisin ensiksi parantamaan tuota vauhdinhillintää, vakiojarrut kun minulla ainakin hiipuvat jo muutamasta ankarasta jarrutuksesta.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Fiat 4ever kirjoitti:

mistähän vois kysellä jotain osia fiat merkkiseen henkilö autoon malliltaan tipoon ???

ei paljon löydy mistään tietoa tai mitään koko asiasta jotka sopisivat kyseiseen malliin.

ja mistähän vois ostaa madallus sarjan ??? ja paljonko ois hintaa ??? siis liikkeestä !

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu