Takaosan sivuilla semmoiset Hemmetin isot muovihärpäkkeet että mikä niiden funktio on ? tuossa oli vaan umpimuovit eli taisi olla Karvalakkimalli toki liian isot olisi pakoputkille tehoversiossakaan.
Meni uusi Civikki edellä
10
120
Vastaukset
- Anonyymi
Tuo 'uusi Civicci' siis vaihtuu ensi vuonna uuteen malliin. Mua tuli sellainen 5D vastaan tänään ja oli kyllä hieno näky.
- Anonyymi
No Hondalla on 9v piirtäjä ja jäki sen mukaista
- Anonyymi
Niinhän tuo näyttää kun tulevaa mallia kattoo. Näyttää paskalta Audilta.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Niinhän tuo näyttää kun tulevaa mallia kattoo. Näyttää paskalta Audilta.
Audit alkaa muutenkin muistuttaa Hondia aina vaan enemmän.
- Anonyymi
Ovat palkanneet ilmeisestti aikuisen ja ainakin sedanissa ylimuotoilu on poistunnut 2022 mallissa
- Anonyymi
Nykyinen sedan on tyylikäs, uusi näyttää vanhalle kuten eurokinnerit.
- Anonyymi
Tuo "aikuinen muotoilu" on hauska. Vähän niin kuin keski-ikää, ei nuorekkuutta...
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Tuo "aikuinen muotoilu" on hauska. Vähän niin kuin keski-ikää, ei nuorekkuutta...
Uudistuvan Civicin muotoilu alkaa lähestyä Keski-ikää. Ei ole onneksi pappa-tasoa niin kuin Golfissa, joka on näyttänyt 30-vuotta samalle. Paapat ei uskalla muuttaakkaan mitään. Uutta mallia ei erota kuin patinoituneet Hitler-miehet.
- Anonyymi
Sama hunajakenno oli takana Jazzeissakin.
- Anonyymi
Enpä ole nähnyt...
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 2152846
Yh:n pihalla aina eri auto
Ompa jännä seurata ohiajaessa, että millainen auto on nyt erään yksinhuoltajan pihassa. Näyttääpä siellä taaskin olevan1272736En vittujakaan enää välitä sinusta nainen
Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.781783Exän käytös hämmentää (taas)
Osaisivatko palstan herrat kenties helpottaa tulkitsemista? Toki naispuolisetkit saavat antaa tulkinta-apua, mutta nyt k2371342Olet minua
vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va641324- 471108
- 991011
- 109866
- 46833
Susanna Laine paljastaa - Tästä farmilaiset yllättyvät joka kaudella: "Ettei olekaan niin paljon..."
Farmi Suomi vie Pieksämäelle maaseudulle ja suosikkirealityn juontajan puikoissa on Susanna Laine. Uudella kaudella muka6833