Oot rumilus ja sua ei kukaa haluu
🤭🤮
en haluu enkä koskaa halunnutkaan!!!
20
968
Vastaukset
- Anonyymi
Ehkä 10 vuoden päästä tajuat hölmöytesi 😊
- Anonyymi
Mul on sillon nuorempi KAUNIS vaimo
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Mul on sillon nuorempi KAUNIS vaimo
Turha toivo.
- Anonyymi
Hirmuista ajanhaaskausta huudella täällä, ehtii ne kauniit viedä nopsemmat ja sulle ei sitten jääkään ketään :)
- Anonyymi
👌👍💪
- Anonyymi
Kaikilla omanlaisensa arvomaailma.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Kaikilla omanlaisensa arvomaailma.
Jep, tää vissiin kuvittelee, että joka rivi palstalla palvelee hänen alhaista agendaansa. Sopis hyvin aplle kumppaniksi tämä.
- Anonyymi
Never cared. Koskaan välittänyt.
- Anonyymi
Niin arvelinkin, sulla on ihan toiset jutut.
- Anonyymi
Mitä sitten, ei tuo ole mikään uutinen mulle itselleni. Aina tiennyt ja nähnyt oman rumuuteni. Olin koulussakin se luokan rumin tyttö ja siks ei ikinä edes ollut kavereita, kuka nyt rumiluksen kans olis halunnut kaveri olla.
- Anonyymi
Joo, mutta ensin olla vuosia toisen kanssa ja sitten paljastaa totuus. Miksi ei vain heti etsinyt sitä, joka oikeasti kiihottaa. Pelkkää henkistä väkivaltaa ja kiusantekoa tuommoinen.
- Anonyymi
Ikävä että tunnet noin ap kun katsot itseäsi peilistä
- Anonyymi
Kuka nyt syöpäistä ihmistä haluu....
- Anonyymi
Kyllä minä sen tiiän. Oon niin ruma, että haluan vaan kuolla. Olis parempi kaikille.
- Anonyymi
Älähän nyt ap. Mun tanssiaiskortti on ihan täynnä. Saattajille tilasin bussin.
- Anonyymi
älä huijaa. sänkyyn haluut heti, ku nähään
- Anonyymi
Jaa
- Anonyymi
Kirjoitusasustasi huomaa että olet katkera nuorempi nainen, joka on jäänyt rannalle ruikuttamaan. Kunhan aikuistut niin ymmärrät asiat. Nyt sinun on vain keskityttävä omaan kasvuusi ja kehityksesi. Kyllä se siitä. Tsemppiä matkaan!
- Anonyymi
Vanha transu se on, itsensä ylentää...... Ei uskalla olenkaan oikeessa elämäs.
- Anonyymi
Anonyymi kirjoitti:
Vanha transu se on, itsensä ylentää...... Ei uskalla olenkaan oikeessa elämäs.
Mitäpä se ransupetteri muutakaan tekisi kuin netissä urputtaisi, mutta kummia on nämäkin joiden pitää väkisin tulkita naisen kirjoittamiksi jokainen negateksti. Tämän sanon kaikenmaailman poikkeusykCilöistä huolimatta.
Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Et siis vieläkään
Et ilmeisesti ole vieläkään päässyt loppuun asti mun kirjoituksissa täällä. Kerro ihmeessä sit, kun valmista 😁 tuskin k512264Hyvä että lähdit siitä
Ties mitä oisin keksinyt jos oisit jäänyt siihen, näit varmaan miten katoin sua.... 😘🤭😎💖251058Aavistatko että moni tietää
Vai ollaanko hyvin vedätetty pokerinaamalla. No kun vähiten odotat niin yllätämme sinut82972Yritin saada
Vastauksia mutta et voinut olla rehellinen ja kaiken kannoin yksin. Halusin kovasti ymmärtää mutta en voi enää ymmärtää.11914Koronarokotus sattui oudon paljon nyt sairaanhoitaja Tanja 46 istuu pyörätuolissa
Pitkä piina piikistä Kun Tanja Vatka käy suihkussa, tuntuu kuin ihoa revittäisiin raastinraudalla irti. Hän on kärsinyt54883- 68873
Olisitko mies valmis?
Maksamaan naisellesi/vaimollesi/tyttöystävällesi elämisestä syntyvät kulut, ruokailun, vuokran ja muut välttämättömät me126853Kronikat..
Mikä hele… on tää yks kronikat mikä suoltaa facessa kaikkea julkaisua ja AINA samoista firmoista imatralla??? Eikö ne mu10773Täällä istun ja mietin
Miten paljon haluaisin katsoa sinua juuri niin kuin haluaisin katsoa sinua. Rakastavin silmin. Näkisit vihdoin senkin pu49759vieläkin sanoa voin...
💖💛💖💛💖💛💖💛💖 💛 Beijjjbeh 💛 Kaks vuotta tänään täällä. Miten hitossa jotkut on jaksaneet kymmeniä vuos22753