Kai nyt kaikille on selvää, että nämä rokotedenialistit ovat vanhoja new age -hippejä. Heille kristallin voimiin uskominen on normaalia. Lääketehtaita syytetään rahastuksesta, sen sijaan heidän itsensä kauppaamat voimakivet ja magneettirannekkeet ovat vain ystävänkauppaa.
Rokotevastaiset new age -hörhöt
8
152
Vastaukset
- Anonyymi
Ihmiset tietää jo tämänlaisen toiminnan humpuukiksi, mutta qanonin tyyppisten toimintaryhmien väittämät uppoavat kuin kuuma veitsi voihin.
- Anonyymi
Siitä vaan ite kokeilemaan kuinka terveellistä tuo mömmö on. Maltan kyllä passata, niinkuin tein myös sikapiikin kohdalla.
- Anonyymi
Wanha kansa sanoo että tuurilla ne laivatkin seilaa.
- Anonyymi
Koronaan ei ole kukaan alle kolmekymppinen kuollut Suomessa.
Saa nähdä, kuoleeko joku rokotteeseen? - Anonyymi
Toivotaan että saavat kaikki tartunnan.
- Anonyymi
Jeesus vai Apple on päivän kysymys edelleen, melkein kuin puutarhassa. https://m.youtube.com/watch?v=bbC8LZ_3rO4
- Anonyymi
Tutkimusten mukaan persuista suuri osa on pandemiamyönteisiä.
- Anonyymi
miten tähän persut kuuluu,olet typerä
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla
Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2802171Saana airola ja. muusikko spekulaatiota
Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki131878Mistä löytää kadonnut motivaatio?
Mikä neuvoksi, kun oikein mikään ei enää jaksa huvittaa eli ei ole motivaatiota tehdä mitään? Joka päivä ajattelen, että1251646- 1401311
Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen
Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?1371220- 85856
Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...
Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä184807- 174806
Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri
Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala434734- 52602